Tina Maze je po osmih letih osvojila prvo slovensko medaljo na svetovni prvenstvih v alpskem smučanju. Foto: Reuters

Prek MMC-jevega spletnega kanala si je četrtkov veleslalom v živo ogledalo več kot 5.000 obiskovalcev, posnetka (spletni arhiv) prve in druge Tinine vožnje pa si je ogledalo več kot 30.000 uporabnikov. Več tisoč ogledov so imeli tudi razglasitev dobitnic medalj, intervju, podelitev odličij ter prispevki iz poročil.

Prva novica o srebrni veleslalomski medalji je postala tudi najbolj brana v zgodovini športnega portala MMC-ja. S prvega mesta "večne lestvice" je tako padla lanska novica o zmagi hokejistov Olimpije na tretji finalni tekmi Lige Ebel.

Med vsemi novicami na MMC-jevem portalu se je uspeh Mazejeve uvrstil na četrto mesto. Bolj brane so bile le novice o tragediji na Blanci in izidih parlamentarnih volitev.