Hokejisti Los Angelesa na zahodu zasedajo 6. mesto. Foto: Reuters

Ključna poteza uspela Jeffu Carterju

Ducat golov v Bostonu
2. marec 2018 ob 08:09
New York - MMC RTV SLO

Hokejisti Los Angelesa so uvodno tretjino proti Columbusu izgubili z 2:0, nato so zabili pet zaporednih golov in se veselili tretje zaporedne zmage.

Alex Iafallo je zabil dva gola. Eden ključnih trenutkov se je zgodil sredi zadnje tretjine, ko je Columbus z igralcem več napadal za izenačenje na 3:3, a je Jeff Carter z igralcem manj zadel za 4:2. Kapetan Anže Kopitar se tokrat ni vpisal med dobitnike točk.

"V prvi tretjini smo bili res počasni, Columbus je igral precej hitreje in zasluženo povedel," je misli strnil trener LA-ja John Stevens, ki je še pohvalil povratnika Carterja.

Največ golov je padlo v Bostonu, kjer so Kosmatinci premagali Pittsburgh z 8:4. Gostitelji so kar pet golov zabili v prvi tretjini, David Krejci je dosegel hat-trick.

Liga NHL, tekme 1. marca:
LOS ANGELES - COLUMBUS 5:2
Thompson 23., Iafallo 26., 57., Pearson 37., Carter 49.; Atkinson 4., Jones 14.

# 02.03.2018 ob 09:53
jah varnostnik pa nhl-stream.com in je zmaga. Hodim v službo delam bolj malo, plača temu primerna ampak kaj čem drugega s šestimi šraufi v hrbtenici. Vsaj kingsi me razveseljujejo, no pa jezijo tudi.
pippen 33
# 02.03.2018 ob 09:01
Maš pa lepo službo, da lahk gledaš hokej, he he ,skratka lep povratek kingsov,
skrbi le slaba igra Toffolija,kljub doseženi točki. Kopi pa zopet razigran,škoda,da ni igre kronal zadetkom.
krnekilojz
# 02.03.2018 ob 08:52
Nisem gledal prve tretjine, sem bil na poti v službo, sem pa gledal drugo in tretjo, ki sta bili fantastični za nas navijače kingsov. Ni kaj dodati si že vse napisal.
krnekilojz
# 02.03.2018 ob 11:08
@Springbok ne vem, če si želiš moje službe. Upam, da imaš višje ambicije. Če pa že sprašuješ varnost ljubljana išče skos pa ne najde, ker so židje.
kasilnca
# 02.03.2018 ob 09:40
Krnekilojz

Torej si gledal preostanek tekme v službi... Vsa čast!
fikafika
# 02.03.2018 ob 08:41
Kdo bi si mislil, da jim uspe tak povratek po tem, ko jih v prvi tretjini ni bilo nikjer. Nemočno so so le gledali hiter hokej CBJ-a in "tekali" za pakom. Tudi Kopija ni bilo nikjer, s turnoverjem je "zrihtal" tudi prvi gol CBJ-a. Si gledal, krnekilojz? To je to, o čemer sem govoril včeraj in predvčerajšnjim ...

No potem pa se je v drugi tretjini vse obrnilo na glavo. Gostje so popustili, niso več igrali tako kot v prvi tretjini in Kingsi so se pobrali. Od tu dalje je Kopi ne glede na to, da ni dosegel točke odigral odlično in ima zopet velik delež pri zmagi, ki jim kar naenkrat ponuja prosto pot do play offa. A ta bo še dolga!

Carter se vrača v formo in ta bo Kingsom prišla še kako prav. Tudi novinci Phaneuf, Thompson in Rieder so se dobro vključili v igro. Danes tudi odlična igra Iaffala, ki je ob 2 doseženih golih "obranil" strel Panarinu, ki je Quicka že premagal. Ob SH golu Carterja je to bila ena od dveh ključnih potez, ki so tehtnico dokončno premaknili na stran Kingsov.

Upam, da jim jutri razmontirani Hawksi ne bodo delali težav in točkovni niz podaljšajo na 8 zaporedno doseženih točk! (:-)

Go on Kings, go on Kopi!
kasilnca
# 02.03.2018 ob 10:12
Pazi, v naši firmi so se iz varnostnikov razvili doktorji (prav zaradi 'malce vec časa'). Torej ni še povsem fertik s tabo. No, v tem primeru bi moral iz hokeja 'preheblat' na bukve... Verjamem pa, da ne boš žrtvoval hokeja v te namene.
krnekilojz
# 02.03.2018 ob 11:06
oh žrtvovanje ne bi bilo potrebno, ker bi šlo eno z drugim brez problema. Problem je za bukve, ker hočejo za šolo tok enga denarja, da si kot fotr samohranilc v kombinaciji z varnostno službo enostavno ne morem privoščiti šole. No saj sem sam kriv kaj sem bil pa gnoj v mladosti, ko je bilo vse zastonj. Mogoče bo pa ZPIZ plačal kakšno šolo sedaj ko sem jim poslal prošnjo.