Hokej
slice
Črna serija Los Angelesa dobila novo poglavje
Anže Kopitar podal pri edinem golu Kraljev, 23. november 2017 ob 09:16 Po šestem porazu na zadnjih sedmih tekmah hokejisti Los Angelesa niso več vodilna ekipa v pacifiški diviziji.
3
Železarji pustošili v Celovcu, zmaji zmagali pod Rožnikom
11
22. november 2017 ob 23:01 Za slovenskima hokejskima kluboma je uspešen večer v Alpski ligi.
St. Louis z osmico na vrh Lige NHL
9
22. november 2017 ob 08:48 Kar osem golov so hokejisti St. Louisa nasuli enemu od največjih razočaranj Lige NHL Edmontonu in se po zmagi z 8:3 zavihteli na sam vrh lestvice.
Los Angeles praznih rok iz kockarskega raja
5
20. november 2017 ob 08:32 Hokejisti Los Angelesa so v obračunu vodilnih ekip pacifiške divizije s 4:2 izgubili proti novincu v Ligi NHL Vegas Golden Knights, tako da je njihova prednost le še eno točko.
Los Angeles Kopitarjeve pomoči sploh ni potreboval
7
19. november 2017 ob 08:56 Los Angeles je s 4:0 premagal Florido in končal niz štirih porazov. Prvi zadetek v NHL-u je dosegel novinec Jonny Brodzinski, vratar Darcy Kuemper se je izkazal s 24 obrambami.
Poraza Jesenic in Olimpije s 3:2 Tako hokejisti SIJ-a Acronija Jesenic kot tudi SŽ-ja Olimpije so v 18. krogu Alpske lige ostali praznih rok. Železarje je s 3:2 ugnal Sterzing, zmaje pa z enakim izidom Fassa.
16
Nič kaj kraljevsko: četrti zaporedni domači poraz Los Angelesa Hokejisti Los Angelesa ostajajo v manjši krizi, saj so izgubili še četrtič zapored (in to vselej pred svojimi gledalci), tokrat so morali priznati premoč Bostonu z 2:1.
16
Jeseničani iz Neumarkta odnesli vse tri točke Hokejisti SIJ-a Acronija Jesenic so po reprezentančnem premoru uspešno nadaljevali tekme v Alpski ligi. V 17. krogu so s 4:0 v gosteh ugnali Neumarkt.
8
Kopitar niza točke, Kralji poraze Hokejisti Los Angelesa so po zadetku Anžeta Kopitarja v tretji minuti in 14 sekundi proti Vancouvru vodili že z 2:0, a do konca tekme niso več našli poti mimo vratarja Andersa Nilssona.
18
Kopitar lani za 20 točk potreboval 36 tekem, letos le 16 Anže Kopitar je gonilna sila letos prerojenega Los Angelesa, ki kroji vrh svoje divizije, zato ni presenetljivo, da smo tokrat na portalu Športni SOS preverili Kopitarjeve dosežke.
13
Kopitar izenačil karierni rekord, Kralji vseeno na kolenih Joel Ward je v 53. minuti z drsalko premagal Jonathana Quicka in hokejiste San Joseja v Staples Centru popeljal do zmage nad Los Angelesom z 2:1.
13
Hoffman dvakrat zadel z igralcem več, Ottawa spet zmagala V Stockholmu sta se še drugič v dveh dneh pomerila Ottawa in Colorado in spet je zmagala Ottawa s 4:3, potem ko je zadnjo tretjino dobila z 2:0. Prvič po letu 2011 je Liga NHL gostovala v Evropi.
Risi iz Francije z dvema porazoma in zmago Slovenska hokejska reprezentanca je turnir evropskega izziva v Cergyju v Franciji končala z drugim porazom. Po Latviji je bila od risov s 5:3 boljša tudi Belorusija.
19
Slovenci niso bili kos Latvijcem Slovenska hokejska reprezentanca je na drugi tekmi turnirja Evropskega izziva v Cergyju v Franciji izgubila proti Latviji z 1:4. Latvijci so povedli v 3. minuti, ko je zadel branilec Kristaps Zile.
21
Dveminutno bliskanje v Staples Centru Težko pričakovani obračun v Los Angelesu med Kralji Anžeta Kopitarja in najboljšo ekipo Lige NHL Strelami iz Tampa Baya je bil praktično odločen v 122 sekundah sredi prve tretjine.
21

Citat za prebrat
link
Ivan Rakitić
8
22. november 2017 ob 18:41 Rad bi mu prepustil svoje mesto na svetovnem prvenstvu. Kar je on dal nogometu, je neverjetno, edinstveno.