Hokej
slice
Popovič: V pisarni nihče ne dobi niti evra, ves denar gre za igralce in opremo
Brez slovenskega kluba v Ligi Ebel bo trpela tudi reprezentanca, 2. december 2016 ob 08:43 Plače pri hokejistih Olimpije znova zamujajo, zato je v garderobo prišel predsednik Marko Popovič. Imel je dolg sestanek s trenerjem Bojan Zajcem in nezadovoljnimi igralci.
64
Anže Kopitar prvič v sezoni zbral dve točki
9
2. december 2016 ob 07:59 Hokejisti Los Angelesa so v gosteh premagali Arizono s 4:3. Odločilni gol je štiri minute pred koncem dosegel Trevor Lewis.
Hughes s hat-trickom znova blestel proti oslabljenim zmajem
32
1. december 2016 ob 21:35 Hokejisti Salzburga so na uvodni tekmi 25. kroga Lige Ebel odpravili Olimpijo s 7:2. Blestel je nekdanji ljubljenec občins tva v Tivoliju John Hughes, ki je dosegel tri gole.
San Jose v Staples Centru kot doma
8
1. december 2016 ob 08:45 Hokejisti San Joseja ostajajo trn v peti Los Angelesa. Sharksi so si v prvi tretjini priigrali tri gole prednosti in na koncu slavili s 4:1, kar je že njihova šesta zaporedna zmaga v Staples Centru.
Mladi Salzburžani napolnili mrežo železarjev
17
30. november 2016 ob 22:00 Mlada ekipa Salzburga je v 18. krogu Alpske lige odpravila SIJ Acroni Jesenice kar s 4:0. Železarji so bili zelo osla bljeni.
Favorizirani Dunaj ni dovolil presenečenja Hokejisti Olimpije so v vnaprej odigrani tekmi Lige Ebel morali priznati premoč Dunaju, ki je v Tivoliju slavil zmago s 5:0.
81
Učinkoviti Jeseničani prvi finalisti pokala Slovenije Hokejisti SIJ-a Acronija Jesenic so prvi finalisti pokalnega tekmovanja. V polfinalu so gladko odpravili MK Bled (3:10).
34
Langkow znova razveselil gledalce v Tivoliju Hokejisti Olimpije nadaljujejo dobre predstave v drugi polovici novembra. Zmaji so tokrat v Tivoliju po podaljšku s 4:3 ugnali Beljak in zmagali četrtič na zadnjih šestih tekmah.
61
Kralji niz zmag podaljšali na pet Hokejisti Los Angelesa so v podaljšku premagali Chicago z 2:1 in niz zmag podaljšali na pet, kar jim je uspelo sploh prvič v sezoni.
20
Minnesota ob visoki zmagi nad prvaki učinkovita z igralcem več Hokejisti Minnesote so s 6:2 odpravili prvake Lige NHL iz Pittsburgha. Gostitelji so za zmago s 6:2 trikrat zadeli ob številčni prednosti na ledu.
3
Olimpiji prva "prava" zmaga v Tivoliju in 4.000 evrov kazni Hokejisti Olimpije so drugo polovico rednega dela Lige Ebel začeli uspešno, saj so v 23. krogu s 3:1 premagali Fehervar. Zmaji so v zadnjih desetih dneh osvojili kar osem točk.
95
Montreal končal zmagoviti niz Caroline Montreal, vodilna ekipa Lige NHL, je z 2:1 premagal Carolino. Odločilni zadetek je po 14 sekundah zadnje tretjine dosegel Max Pacioretty.
6
Ob vrnitvi Kopitarja Kralji zadeli trikrat v 44 sekundah Anže Kopitar se je po petih tekmah premora zaradi poškodbe zapestja vrnil na led in k zmagi Los Angelesa nad New York Islandersi s 4:2 prispeval podajo.
13
Jeseničani praznih rok iz Asiaga Hokejisti Jesenic so izgubili tekmo 17. kroga Alpske lige. V gosteh so pred Asiagom klonili s 3:2. Odločil je zadetek Anthonyja Nigra.
34
Ligi NHL se bodo pridružili Zlati vitezi iz Las Vegasa Hokejisti Vegas Golden Knights bodo naslednjo sezono sodelovali kot 31. ekipa v Ligi NHL. Novo ime ekipe je predstavil lastnik moštva Bill Foley.
25

Citat za prebrat
link
Bernie Ecclestone
2
2. december 2016 ob 20:09 Mislim, da je to mogoče. Morda so ga pri McLarnu že siti in morda je on sit njih.