Hokej
slice
Kralji so se mučili tudi proti Coloradu
Anže Kopitar ni bil med strelci ali podajalci, 22. februar 2017 ob 07:45 Niz treh zaporednih porazov so hokejisti Los Angelesa prekinili na gostovanju v Denverju, kjer so najslabšo ekipo v Ligi NHL Colorado ugnali z 2:1.
14
Olimpija za konec prejela "sedmico"
47
21. februar 2017 ob 22:38 Hokejisti Olimpije so letošnjo sezono v Ligi Ebel končali s porazom v Znojmu, kjer so bili orli močnejši s 7:0. Zmaji so bili že nekaj časa brez možnosti za končnico.
V Podmežakli padel tudi Pustertal
36
21. februar 2017 ob 21:43 Hokejisti Sija Acronija Jesenic nadaljujejo dobre predstave, saj so v 8. krogu drugega dela Alpske lige s 4:2 premagali vodilni Pustertal.
Trocheck ujel zadnji vlak za zmago Floride
1
21. februar 2017 ob 07:38 Hokejisti Floride so v noči s ponedeljka na torek v Ligi NHL premagali St. Louis z 2:1. Zmagoviti zadetek je 4,6 sekunde pred iztekom rednega dela srečanja dosegel Vincent Trocheck.
Kraljem se končnica vse bolj izmika
12
20. februar 2017 ob 08:59 Tretji zaporedni poraz in peti na zadnjih šestih tekmah je hokejiste Los Angelesa pahnil z mest, ki vodijo v končnico. Od Kraljev je bil tokrat boljši Anaheim, ki je slavil z nogometnim izidom 1:0.
Urbas in Verlič s po dvema zadetkoma utišala Tivoli Hokejisti Olimpije so na zadnji domači tekmi v Ligi Ebel v tej sezoni v podaljšku izgubili proti VSV Beljaku s 4:5, potem ko so še v 56. minuti vodili s 4:2.
73
Po skoraj 15 letih Panterji znova slavili v Los Angelesu Hokejisti Floride še naprej uspešno igrajo na gostujoči turneji, potem ko so s 3:2 v Staples Centru premagali Los Angeles. Mož odločitve je bil Aleksander Barkov.
5
Jeseničani po preobratu ugnali vodilno ekipo Alpske lige Hokejisti Sija Acronija Jesenic so v 7. krogu drugega dela Alpske lige v gosteh premagali italijanski Ritten (1:2) in so v zelo dobrem položaju pred končnico.
38
Na Jesenicah - očitno - močno zavihali rokave Hokejsko dogajanje v teh zimskih dneh nikakor ne pojenja. Pred tednom dni so nas znova navduševali fantje z risom na prsih, v četrtkovem večeru pa se je na Jesenicah zbralo kar 3.000 gledalcev .
64
Columbus dobil obračun z aktualnimi prvaki Lige NHL V noči s petka na soboto so hokejisti Columbusa v Ligi NHL dobili veliki obračun proti Pittsburghu. Odločitev o zmagovalcu je padla v podaljšku (2:1).
2
Olimpija z zmago zapustila dno lestvice Hokejisti Olimpije so v drugem delu Lige Ebel četrtič zmagali. V Tivoliju so bili s 3:2 boljši od Fehervarja in tekmece potisnili na zadnje mesto.
26
Crosby dosegel mejnik, nato še odločil tekmo Izjemni hokejist Pittsburgha Sidney Crosby je v noči s četrtka na petek postal 86. igralec v zgodovini Lige NHL, ki mu je uspelo doseči 1.000. točko.
24
Železarji pred 3.000 gledalci v Podmežakli do zmage v podaljšku Hokejisti Sija Acronija Jesenic so v 6. krogu drugega dela Alpske lige v skupini za razvrstitev premagali Asiago s 3:2 po podaljšku. Odločil je Martin Oraže v 62. minuti.
74
Olimpija po visokem porazu v Gradcu brez možnosti za končnico Hokejisti Olimpije so v 7. krogu 2. dela kvalifikacijske skupine v Ligi Ebel izgubili, Gradec je bil boljši s 5:0. Ljubljančani nimajo več možnosti za preboj v končnico.
47
Jeseničani poraženi v Lustenauu Hokejisti Sija Acronija Jesenic so v 5. krogu drugega dela Alpske lige s 5:2 izgubili v Lustenauu. Jeseničani so dobro začeli, saj je v peti minuti za vodstvo poskrbel Aleksandar Magovac.
46

Citat za prebrat
link
Paul Doswell
3
22. februar 2017 ob 22:25 Slabo je presodil vse skupaj. Z njim sem se pogovarjal po telefonu, ves čas je jokal. Na koncu se sploh nisva več mogla pogovarjati, to je bil takšne vrste pogovor.