Hokej
slice
Drugi napad Orlov prehiter za Olimpijino obrambo
Tudi v tretjem poskusu poraz ljubljanske ekipe, 19. september 2014 ob 23:38 Telemach Olimpija je na prvi domači tekmi nove sezone Lige Ebel razočarala in je še naprej brez točke. Orli Znojmo so zmagali z 2:5, potem ko so že po desetih minutah vodili z 0:3.
101
JM39 po novem zmagovitem golu: "Upam, da jih bo še več"
49
19. september 2014 ob 14:07 "Kakor vihar je krenil Jan Muršak" in sredi Zagreba je v zrak skočilo na desetine Slovencev, ki so videli izjemni gol Štajerca v dresu legendarnega CSKA-ja Moskve.
V olimpijskih kvalifikacijah tudi z Anžetom Kopitarjem
13
19. september 2014 ob 14:33 Mednarodna hokejska zveza je na kongresu v Španiji sprejela nekoliko spremenjen sistem kvalifikacij za olimpijske igre v Južni Koreji leta 2018.
16
18. september 2014 ob 23:56 Hokejisti moskovskega CSKA-ja so v Ligi KHL v Zagrebu ugnali Medveščak (2:3). Odločilni zadetek v Domu športov je dosegel Jan Muršak v 55. minuti.
Za "zmaje" pri "buldogih" usodna nedisciplina
133
14. september 2014 ob 20:44 V 3. tretjini gostovanja v Dornbirnu je Olimpija na hitro izenačila, a nato so buldogi še tretjič zadeli ob igralcu več in zmaji so ostali brez prve točke v novi sezoni Lige Ebel.
Obetavna igra zmajev v Celovcu napovedala zanimivo sezono Po prvi tekmi sezone v Celovcu je seveda težko napovedovati razplet rednega dela Lige Ebel, a Telemach Olimpija je prikazala zelo dobro igro in bo bolj konkurenčna kot v lanski sezoni.
29
Poraz Telemacha Olimpije po spodbudni predstavi Hokejisti Telemacha Olimpije so se za uvod v Ligo Ebel dobro upirali močnemu KAC-u in v Celovcu izgubili s 3:1. Edini gol za ljubljansko ekipo je dosegel Gal Koren v 38. minuti.
64
Dahlem: Nisem David Copperfield, vsaka zmaga bo čudež na ledu Fabianu Dahlemu ne smete omeniti končnice. O tem ne govori, ampak ostaja na realnih tleh. Tudi na uvodni krog Lige Ebel v Celovec njegovi varovanci ne potujejo z belo zastavo.
42
Muršak: "To je najbrž moj prvi hat-trik" (video) Končno je Jan Muršak zadel v dresu slovitega CSKA-ja v KHL-u, 26-letni Štajerec pa je to začinil kar s hat-trikom, prvim v profesionalni hokejski karieri.
22
Olimpija z odlično igro dobila turnir na Madžarskem Hokejisti Telemacha Olimpije so zmagali na tradicionalnem spominskem turnirju Gabor Ocskay v Szekesfehervarju. V finalu so ugnali Sapo Fehervar s 5:2.
46
Eric Pance presenetljivo končal kariero Napadalec Telemacha Olimpije Eric Pance je vodstvo kluba presenetil z odločitvijo o nepreklicnem koncu kariere. Z Olimpijo se je trikrat veselil naslova državnega prvaka.
31
Ob Eblu in INL-ju je tukaj zdaj tudi čisto pravi DP Slovenija bo zopet imela resno državno prvenstvo v hokeju. Nastopilo bo sedem klubov, ki bodo tekmovanje začeli 20. septembra, prvak pa bo znan najkasneje 18. aprila 2015.
38
Kopitar po prijetnem poletju odhaja novim zmagam naproti Najboljši slovenski hokejist Anže Kopitar bo v petek odšel v Los Angeles. Dvakratni prvak Lige NHL bo novo sezono, v kateri bodo njegovi Los Angeles Kingsi branili naslov, začel 8. oktobra.
17
Štart prve hokejske lige v Evropi, letos še z več "risi" Z dvobojem prvakov se začenja sedma sezona najmočnejše hokejske lige v Evropi - "ruske" KHL, v kateri bodo letos svoj prostor na ledu iskali tudi štirje risi.
13
Cvetek šele v podaljšku odločil derbi v Podmežakli V dvorani Podmežakla so hokejisti Telemacha Olimpije na prijateljski tekmi po podaljšku premagali HDD Jesenice s 5:4. Železarji so pošteno namučili zmaje, ki so delali ogromno napak.
94

Citat za prebrat
link
Metod Močnik
3
19. september 2014 ob 17:29 Zdi se, da je bila Slovenija zanj dobra zgolj takrat, ko je dobival plačo kot zaposleni športnik v Slovenski vojski. A pustimo to. Vsa debata je po svoje tudi dobra.
Več novic ...
Anketa: 19. september 2014 ob 09:20

Ali bo Luka Zahović v svoji karieri v Ligi prvakov dosegel več zadetkov kot njegov oče Zlatko (11 golov)?