Hokej
slice
Risi v zadnje četrt ure nadigrali Ukrajince
Japonci imajo najboljše karte za preboj med elito, 24. april 2014 ob 07:37 Slovenski hokejisti so na izjemno pomembni tekmi 4. kroga svetovnega prvenstva divizije I v Gojangu premagali Ukrajino s 5:3. Za preboj med elito bo potrebno v soboto ugnati še Avstrijo.
94
  • Slovenci prejeli oba gola ob igralcu manj
  • Japonci zapletli položaj: Zdaj bržkone potrebni obe zmagi
    195
    23. april 2014 ob 09:34 80. reprezentančni gol kapetana Tomaža Razingarja, prvenec Anžeta Kuralta na svetovnih prvenstvih in predvsem nepremagljivi Luka Gračnar so bili preveč za Madžarsko (2:0).
    34
    23. april 2014 ob 08:03 Hokejisti Los Angelesa niso izkoristili prednosti domačega ledu. Na tretji tekmi prvega kroga končnice so po podaljšku s 3:4 izgubili proti San Joseju in v seriji zaostajajo že z 0:3.
    Prosti dan v Gojangu prinesel osvežitev za "rise"
    37
    22. april 2014 ob 14:47 Po polovičnem izkupičku prvih dveh tekem je na SP-ju v Južni Koreji prost dan, ki so ga slovenski hokejisti izrabili za sprostitev, strokovno vodstvo pa za nove taktične zamisli.
    20
    22. april 2014 ob 12:04 Na Zahodu so gostitelji s tremi "shutouti" obstali v serijah 1. kroga končnice Lige NHL in znižali izid na 1:2 v zmagah. Vrhunec večera je pripadel "divjaku" Mikaelu Granlundu z osupljivim golom v ...
    Risi potrebovali precej časa, da so strli korejski oreh Slovenska hokejska reprezentanca se je na svoji drugi tekmi SP-ja divizije I otresla nervoze in po neprepričljivi prvi tretjini strla Korejo za zmago s 4:0.
    191
    Sabolič pomagal Ingolstadtu; Kristan poraženec 7. tekme Hokejisti Ingolstadta so dobili tretjo tekmo finala nemške Lige DEL v Kölnu (1:4) in znižali zaostanek v zmagah na 1:2. Tretji zadetek je dosegel Robert Sabolič v 56. minuti.
    12
    Prvi popravni izpit za rise - opoldne proti gostiteljem Letošnje svetovno prvenstvo "drugega razreda" se je za Slovenijo začelo s porazom, kar pomeni, da morajo "risi" dobiti vse preostale štiri tekme, začenši z Južno Korejo.
    50
    Los Angeles po odličnem začetku dobil kar sedem golov Los Angeles je v San Joseju izgubil tudi drugo tekmo uvodnega kroga končnice Lige NHL. Po spodbudni prvi tretjini in vodstvu z 0:2 so Kralji popustili in izgubili s 7:2.
    34
    Šok za uvod – Japonci risom prekrižali načrte Slovenska hokejska reprezentanca je neuspešno začela svetovno prvenstvo divizije I v Južni Koreji. Že prvo tekmo so risi izgubili, boljša je bila Japonska (2:1).
    226
    Krstna zmaga Columbusa v končnici; Chicago v težavah Hokejistom Columbusa je končno uspelo zmagati v končnici. V izjemno napetem obračunu so šele po drugem podaljšku uspeli ugnati Pittsburgh (3:4). Chicago je klonil pred St. Louisom (4:3).
    12
    Pot, ki vodi nazaj v elito, risi začenjajo proti Japonski Slovenska hokejska reprezentanca je že opravila prvi trening v dvorani v Gojangu, kjer bo odigrala svetovno prvenstvo divizije I. Prvi nasprotnik risov bodo Japonci.
    28
    Dacjuk zadel za "brejk" proti najboljši ekipi rednega dela Pavel Dacjuk je skupaj z Jimm yjem Howardom veliki junak uvodne tekme serije končnice Lige NHL med Bostonom in Detroitom. Ruski hokejski virtuoz je tri minute pred koncem zadel za 1:0.
    14
    Hokejisti vendarle dobili pogrešano opremo Slovenska hokejska reprezentanca je v petek na prizorišču svetovnega prvenstva v Južni Koreji opravila prvi trening v polni postavi, saj je za njo prispela tudi izgubljena oprema.
    8
    Kralji po zaostanku z 0:5 zabili tri gole, preobrata pa ni bilo Hokejisti Los Angelesa so neuspešno začeli končnico Lige NHL, saj so na gostovanju pri San Joseju izgubili s 6:3. Gostitelje je že v 4. minuti v vodstvo povedel Joe Thornton.
    19

Citat za prebrat
    link
    Johan Bruyneel
    5
    23. april 2014 ob 17:45 Ne zanikam, da so se v moji karieri zgodile določene stvari, za katere si želim, da bi bile drugačne, in ne zanikam, da je bil doping vrsto let del kolesarstva.