Hokej
slice
Lov na končnico Lige NHL: Povprečje zahteva 93 točk
224. del rubrike Športni SOS, 6. marec 2015 ob 09:35 Hokejisti Los Angelesa se tudi letos krčevito borijo za preboj v končnico. Koliko točk bo potrebno za osmo mesto v konferenci?
3
Tekma preobratov Kraljem, zadnjo piko postavil Kopitar
13
6. marec 2015 ob 07:55 Hokejisti Los Angelesa so v tekmi preobratov po kazenskih strelih premagali Montreal s 4:3 in izvajajo pritisk na Calgary v lovu na končnico Lige NHL.
Anaheimu obračun vodilnih ekip obeh konferenc
3
5. marec 2015 ob 09:56 Hokejisti Anaheima so v derbiju vodilnih ekip Zahodne in Vzhodne konference Lige NHL doma s 3:1 premagali Montreal in so s četrto zaporedno zmago zdaj sami na vrhu lestvice.
18
4. marec 2015 ob 08:13 Hokejisti Los Angelesa so serijo treh porazov prekinili na gostovanju pri Edmontonu. Anže Kopitar je pri zmagi s 5:2 dosegel gol in dve podaji in bil izbran za igralca tekme.
Gradec šest sekund pred koncem ugnal zmaje, a ostal brez končnice
47
3. marec 2015 ob 23:01 Hokejisti Telemacha Olimpije so v zadnjem krogu drugega dela izgubili v Gradcu (2:1). Odločil je Mitch Ganzak šest sekund pred koncem. Skozi šivankino uho se je v končnico prebil KAC.
Hčerkino pismo pripeljalo hokejista domov v Minnesoto Prestopni rok v Ligi NHL se je iztekel, prva zvezda hokejske tržnice pa je nepričakovano postal veteran Jordan Leopold, saj sta Columbus in Minnesota ustregla hčerkini prošnji.
11
Groznik: O finančnih težavah ne bi govoril, a večjega motiva od Jesenic ni Ko je v nedeljo zvečer zadnji pisk sirene oznanil konec sezone v Ligi Ebel v Tivoliju, si je marsikdo pošteno oddahnil.
45
Kralji spet v nizu - tokrat porazov Hokejisti Winnipega so v bitki moštev, ki se na Zahodu borita za končnico, premagali Los Angeles s 5:2. Odločitev je padla v drugi polovici druge tretjine, ko so branilci naslova prejeli tri zadetke.
26
Zadnja tekma na domačem ledu in nov poraz Hokejisti Telemacha Olimpije so v predzadnjem krogu Lige Ebel odigrali zadnjo tekmo na domačem ledu. S 4:1 je bil v Tivoliju boljši Bolzano.
56
Nekdanji član Olimpije dosegel prvenec za Montreal - proti največjim rivalom Hokejisti Colorada so v Ligi NHL doma klonili v dvoboju z Minnesoto z 1:3, San Jose pa je prav tako izgubil v svoji dvorani proti Ottawi z 2:4.
18
Los Angeles v zadnji tretjini zapravil prednost z 2:0 Hokejisti Los Angelesa so še 16 minut pred koncem tekme proti sosedom iz Anaheima v gosteh vodili z 2:0, na koncu pa klonili s 4:2.
12
Tudi morski psi prevelik zalogaj za zmaje Hokejisti Telemacha Olimpije so doživeli še en poraz, potem ko jih je v Tivoliju v 8. krogu drugega Lige Ebel s 3:1 ugnal Innsbruck. Zmaji bodo sezono končali na zadnjem mestu.
39
Senatorji končali niz zmag Kraljev Serija osmih zmag hokejistov Los Angelesa se je končala. Kralji so na svojem ledu izgubili proti Ottawi z 1:0. Edini zadetek je na začetku zadnje tretjine dosegel Mike Hoffman.
13
Kralji ulovili prvo vabo hokejske tržnice - Slovaka Sekero Hokejisti Pittsburgha so v četrtem obračunu z Washingtonom v tej sezoni prvič zmagali. Sidney Crosby je dosegel svoj 20. gol v sezoni, Jevgenij Malkin pa je podal pri treh zadetkih.
17
"Rdeča armada" z Muršakom po prvi naslov v Rusiji Končal se je redni del v Kontinentalni hokejski ligi, najmočnejšem tekmovanju v Evropi. CSKA, katerega vidni adut je Jan Muršak, gre kot prvi favorit v boj za Gagarinov pokal.
12

Citat za prebrat
link
Viktor Krevsel
2
6. marec 2015 ob 17:18 Rigelnik je ustanovil sklad, kamor so denar prispevali vsi podporniki. V rekordnem času so zbrali skoraj milijon mark, saj je Rigelnik kot podjetnik imel povezave v različnih podjetjih.