Hokej
slice
Asiago se je v Podmežakli izvlekel
Odločilna tekma v četrtek ob 20.30, 28. marec 2017 ob 21:14 Hokejisti SIJ-a Acronija Jesenic so v četrti tekmi polfinala Alpske lige s 3:4 izgubili proti Asiagu, ki je tako izid v zmagah izenačil na 2:2.
41
Hokejistke ZDA grozijo z bojkotom domačega svetovnega prvenstva
11
28. marec 2017 ob 09:55 Ženska hokejska reprezentanca ZDA je zagrozila, da ne bo nastopila na svetovnem prvenstvu, če jih država ne bo enakovredno obravnavala kot moške izbrane vrste.
Tampa se je po velikem preobratu približala mestom v končnici
3
28. marec 2017 ob 09:13 Hokejisti Tampa Baya so na domačem ledu v podaljšku ugnali Chicago, ki v Ligi NHL zaseda drugo mesto (5:4). Hokejisti s Floride ostajajo v boju za končnico.
Pance in Lundmark poslala rdeče bike na dopust
13
26. marec 2017 ob 16:59 Hokejisti KAC-a so uprizorili izjemno vrnitev v polfinalu Lige Ebel. Po zaostanku z 0:2 so nanizali štiri zmage zapored in izločili Salzburg. Šesto tekmo so dobili kar s 4:0.
Raanta ubranil vseh 30 strelov vedno bolj odpisanega LA-ja
10
26. marec 2017 ob 07:40 Hokejisti Los Angelesa so že devet točk oddaljeni od mesta v končnici Lige NHL, potem ko so bili New York Rangersi v Staples Centru boljši z 0:3.
Jeseničani po sijajni drugi tretjini do zaključnega ploščka Hokejisti SIJ-a Acronija Jesenic so na tretji tekmi polfinala Alpske lige s 4:2 premagali Asiago v gosteh. Železarji so tako le še zmago oddaljeni od finala.
49
Olimpija po minimalni zmagi v Zalogu prvi finalist Hokejisti Olimpije so na drugi polfinalni tekmi državnega prvenstva premagali Playboy Slavijo v Zalogu (1:2) in se s skupnim izidom 2:0 v zmagah uvrstili v finale.
16
Pance junak v Salzburgu - KAC do preobrata v seriji Žiga Pance je v 67. minuti odločil peto polfinalno tekmo Lige Ebel med Salzburgom in KAC-em (3:4). Celovčani si lahko v nedeljo zagotovijo finale proti Dunajčanom.
3
Anže Kopitar izbran za igralca tekme Hokejisti Los Angelesa so na lovu na končnico premagali Winnipeg s 5:2, a za mesti, ki še vodijo v končnico, zaostajajo za osem točk.
14
Železarji po preobratu v zadnjih minutah izenačili na 1:1 Jeseniški hokejisti so na drugi tekmi polfinala Alpske lige premagali Asiago s 6:4 in izid v zmagah izenačili na 1:1. Italij ani so še pet minut pred koncem vodili s 4:3.
137
Crosby zadel in ostal brez dveh zob Chicagu, Washingtonu in Columbusu so se v končnici Lige NHL pridružili tudi branilci naslova iz Pittsburgha, ki so na gostovanju s 3:1 premagali Buffalo.
19
Dunajčani brez poraza do finala Lige Ebel Hokejisti Dunaja so v končnici Lige Ebel še neporaženi. Na četrti polfinalni tekmi so zmagali v Bolzanu (1:4) in se s skupnih 4:0 prebili v finale. KAC je izenačil na 2:2 v zmagah proti S alzburgu.
Los Angeles v Edmontonu streljal s slepimi naboji Hokejisti Los Angelesa so na gostovanju v Ligi NHL klonili pred Edmontonom (2:0). To je bil po tekmi s Calgaryjem njihov drugi zaporedni poraz.
12
Železarji po zaostanku z 1:2 do vrha napolnili mrežo Celja Jeseniški hokejisti so se na prvi polfinalni tekmi državnega prvenstva v prve pol mučili s Celjani, nato pa so se razigrali in napolnili njihovo mrežo (11:3).
49
Pance načel mrežo Salzburga - KAC znižal na 1:2 Hokejisti KAC-a so na tretji tekmi polfinala Lige Ebel zmagali v Salzburgu (2:3) in izid v zmagah znižali na 1:2. Žiga Pance je načel mrežo rdečih bikov.
2

Citat za prebrat
link
Ivo Daneu
7
28. marec 2017 ob 16:58 Na 50 let se rodijo igralci, kot je Luka Dončić, ki so tako talentirani in znajo trdo delati.