Hokejisti Slavije se veselijo zmage v Tivoliju. Foto: RTV SLO

Založani so povedli prek Henrikssona, a so zmaji hitro odgovorili. Izenačil je Mitja Šivic, 20 sekund zatem pa je z izjemnim golom z modre črte za 2:1 zadel Robert Ciglenečki. V 27. minuti so gostje v pol minute prek Petra Šlamiarja in Mareta Kumarja preobrnili potek. Po izenačenju Jana Lobode, je Andrej Hebar zapravil veliko priložnost za novo vodstvo Olimpije. V 47.minuti je zadel vratnico.

Kazen je prišla hitro. Najprej je bil natančen Kumar, potem pa še Emeršič. Slavija je na lestvici prehitela Jeseničane. V petek se bosta ekipi srečali še v Mednarodni ligi.