Tekme se je udeležil tudi David Beckham, ki je priletel iz Londona, kamor se takoj vrača, saj se bo udeležil slovesnosti ob odprtju olimpijskih iger. Foto: EPA

Gostitelji so povedli v 21. minuti, po podaji Thierryja Henryja je mrežo zatresel Chris Wondolowski. Evropski klubski prvak je nato v slabe pol ure dosegel preobrat, zadeli pa sta največji ikoni modrih. V 32. minuti je po podaji Franka Lamparda z glavo zadel John Terry, v 58. minuti pa se je med strelce vpisal še Lampard, ki je bil priseben ob vratnici, kjer je žogo le preusmeril v gol.

Chelsea se bo pomeril z Milanom
A moštvu Lige MLS je uspel preobrat. V 73. minuti je izenačil Chris Pontius, v sodnikovem podaljšku pa je z nekaj sreče izid tekme postavil Eddie Johnson. Chelsea bo v okviru ameriške turneje v soboto v Miamiju igral proti Milanu.

Zadnja leta igrajo proti otoškim moštvom
Prva tekma vseh zvezd je bila odigrana leta 1996, ko sta po vzoru drugih velikih severnoameriških športov igrali selekciji vzhoda in zahoda. Od leta 2005 naprej pa najboljša selekcija lige igra prijateljsko tekmo s klubom iz Velike Britanije. Selekcija MLS-ja je leta 2006 tako denimo že premagala Chelsea (1:0), zadnji dve leti pa je igrala proti Manchester Unitedu. Rdeči vragi so bili predlani boljši s 5:2, lani pa s 4:0.