Aaron Rodgers je od 30 podaj uspešno končal 20 metov, s katerimi so Packersi pridobili 286 jardov in tri zadetke. Foto: Reuters

Eden najbolj vročih rivalstev Lige NFL se je začel po željah Chicaga, ki je v gosteh povedel kar z 20:0. Napad gostiteljev je bil anemičen, v tretjem napadu pa se je poškodoval še njihov prvi zvezdnik Aaron Rodgers in zapustil igro. Rodgers se je vrnil v drugem polčasu in pomagal pri izjemnem preobratu. Podal je kar za tri zadetke, odločilnega dve minuti pred koncem, ko je Randal Cobb ujel žogo in pretekel 75 jardov do končne cone.

Pet TD-jev Fitzpatricka
Gledalci so največ točk videli v New Orleasnu, kjer je Tampa Bay presenetljivo slavila z 48:40. Junak zmage je bil podajalec Ryan Fitzpatrick, ki je vrgel za 417 jardov in štiri zadetke, enkrat pa se je v končni coni znašel še sam.