Prva slovenska nogometna liga
Abass: Žogo poskušam imeti vseskozi na očeh
19-letni Ganec eno izmed glavnih orožij Olimpije v tej sezoni, 17. november 2017 ob 15:49 Issah Abass je na pokalnem derbiju prejšnji teden načel mrežo Maribora, na drevišnjem prvenstvenem derbiju pa bo prvič po več kot dveh mesecih začel tekmo v Prvi ligi TS.
32
Maribor z zmago na derbiju zasedel vrh lestvice
283
17. november 2017 ob 22:24 Nogometaši Maribora so v velikem derbiju 16. kroga državnega prvenstva z 1:0 premagali Olimpijo in tekmece iz Ljubljane izrinili z vrha lestvice. Mož odločitve je bil Marcos Tavares.
Bišćan: Ranjeni Maribor bo še posebej motiviran in napadalen
36
15. november 2017 ob 13:00 Trener Olimpije Igor Bišćan na petkovem prvenstvenem derbiju v Mariboru pričakuje drugačno tekmo, kot je bila na sobotnem pokalnem obračunu v Stožicah, ki so ga Ljubljančani dobili s 3:0.
Celjani brez Cveka do konca jesenskega dela
3
8. november 2017 ob 16:38 Slovenski nogometni prvoligaš Celje bo do konca jesenskega dela sezone Prve lige Telekom Slovenije moral igrati brez Lovra Cveka.
John Mary si želi večjih izzivov, kot je prestop v Maribor
51
7. november 2017 ob 07:03 Nogometaš Rudarja John Mary priznava, da mu je v Velenju dolgčas, a že januarja se bo najbrž preselil v večje mesto. Želi si zabijati gole predvsem v Ligi prvakov.
Olimpija po golu Kapuna še vedno na vrhu
117
5. november 2017 ob 22:52 Nogometaši Olimpije so v Stožicah dobili sklepno tekmo 15. kroga Prve lige Telekom Slovenije. Ankaran Hrvatine so premagali z 1:0, odločil je Nik Kapun.
Tavares le še dva zadetka oddaljen od rekorda Škaperja
44
5. november 2017 ob 12:23 Po solidnem gostovanju pri Liverpoolu in najvišji zmagi v sezoni v soboto pri Krškem (0:5) imajo mariborski nogometaši znova vedre obraze.
Maribor v Krškem zmagovalca odločil že po 13 minutah V 15. krogu Prve lige TS je Maribor z visokih 0:5 porazil Krško. V gosteh so slavile tudi Domžale, ki so z 0:1 zmagale v Kidričevem, Triglav pa je z 0:3 presenetil Gorico.
123
Celje z goloma Dangubića dobilo savinjsko-šaleški derbi Nogometaši Celja so v uvodni tekmi 15. kroga državnega prvenstva, v 78. savinjsko-šaleškem derbiju, z 2:1 premagali Rudar. Oba zadetka za Celjane je dosegel Filip Dangubić.
11
Maribor ob 1.200 evrov, Rudar in Gorica ob 300 Disciplinski sodnik Nogometne zveze Slovenije Roman Rogelj je po 14. krogu Prve lige Telekom Slovenije izrekel novo finančno kazen za Maribor.
9
John Mary pogodbo z Rudarjem podaljšal do konca naslednje sezone Kamerunec John Mary, najboljši strelec lanske sezone slovenskega nogometnega prvenstva, je pogodbo z Rudarjem podaljšal do konca sezone 2018/19.
19
Rudar v Velenju proti Olimpiji iztržil točko Nogometaši Olimpije so bili pravzaprav vso tekmo 14. kroga Prve Lige Telekom Slovenije boljši nasprotnik v Velenju, a tako želenega zadetka jim ni uspelo doseči. Rudar je iztržil točko (0:0).
68
Mešanović za tri točke v Domžalah žogo pospravil pod prečko V Domžalah so v derbiju Prve lige nogometaši Maribora slavili z 1:0. 14. krog se je sicer začel z remijem Ankarana in Krškega (1:1), zatem pa je Celje premagalo Triglav (0:2).
78
Rudar v Krškem unovčil igralca več Nogometaši Rudarja so v zaostali tekmi 13. kroga državnega prvenstva s 3:0 v gosteh premagali Krško, ki je od 38. minute igralo brez izključenega Nikole Mandića.
13
Maribor se je po "težkem" tednu mučil z Ankaranom Nogometaši Maribora so v zadnji sobotni tekmi 13. kroga državnega prvenstva z 1:0 premagali Ankaran Hrvatine. Edini strelec v Ljudskem vrtu je bil Jasmin Mešanović v 40. minuti.
149
Olimpija v drugem polčasu do zanesljive zmage Na uvodni tekmi 13. kroga Prve lige so nogometaši Olimpije odpravili Triglav s 3:0. Vodilni zmaji so še vedno brez poraza. Prvič po marcu je zaigral tudi Rok Kronaveter.
90
Andraž Kirm po osmih letih znova v Domžalah Nogometaši Domžal, ki so trenutno na lestvici Prve lige peti, so se pred nadaljevanjem sezone okrepili. Rumeni dres bo znova oblekel Andraž Kirm.
22
Olimpija z golom Vombergarja zlomila odpor Aluminija Nogometaši Olimpije so v 12. krogu državnega prvenstva z 2:1 premagali Aluminij v gosteh in znova prevzeli vodstvo na lestvici. Odločilni zadetek je zabil Andres Vombergar v 76. minuti.
87
Mešanović in Bohar rešila Maribor v Velenju Nogometaši Maribora so v uvodni tekmi 12. kroga državnega prvenstva z 2:1 premagali Rudar v gosteh in se vsaj za en dan zavihteli na vrh lestvice. Prvo večjo priložnost si je priigral Rudar.
82
Zaradi nesklepčnosti še ni jasen način obnove Ljudskega vrta Mariborski mestni svetniki so v četrtek po dolgi razpravi potrdili rebalans letošnjega proračuna, ki se zmanjšuje za 4,8 milijona evrov. O spremembah za leto 2018 pa sploh niso začeli razpravljati.

3
17. november 2017 ob 12:46 Neprijetno je. Zelo neprijetno. Tekme so se začele in vedela sem, da v Söldnu ne bom nastopila, v Leviju pa bi. Nikakor ni bila šala, ko sem rekla, da se pripravljamo za tja. Res ni 'fajn'.