Bodo ZDA zadnji dan ujele Kitajsko po zlatu? 36:38.

Tokio, 15. dan Bodo ZDA zadnji dan ujele Kitajsko po zlatu? 36:38.

Predzadnji dan olimpijskih iger so podelili kar 34 kompletov odličij. Ob zaključku poletnih iger 32. olimpijade ni manjkalo drame in zlatih trenutkov, zlasti v ekipnih in borilnih športih. Do konca Tokia 2020 je samo še en dan – nedelja.

Simone Biles po bronu: Hvala za podporo, to mi pomeni vse na svetu

11. dan iger Simone Biles po bronu: Hvala za podporo, to mi pomeni vse na svetu

3.8.2021

Ameriška telovadka Simone Biles se je po težavah z duševnim zdravjem vrnila v dvorano in na zadnji gimnastični tekmi olimpijskih iger na gredi osvojila bronasto medaljo.

Britanec Whitlock ubranil zlato in postal novi

Končne odločitve 9. dne Britanec Whitlock ubranil zlato in postal novi "bog konja"

1.8.2021

Svetovni prvak v BMX-u prostega sloga Logan Martin je postal še olimpijski prvak. Olimpijski turnir v golfu je po dramatičnem zadnjem delu osvojil Američan Xander Schauffele. Kdo so še prvaki devetega dne iger v Tokiu?

Fidži spet olimpijski prvak v ragbiju

5. dan Tokia Fidži spet olimpijski prvak v ragbiju

28.7.2021

Ragbi reprezentanca Fidžija je v finalu olimpijskega turnirja premagala Novo Zelandijo s 27:12 in s tem ubranila naslov iz Ria.

Pidcocku olimpijski kros, dve kolajni za Hrvaško

3. dan Tokia Pidcocku olimpijski kros, dve kolajni za Hrvaško

26.7.2021

Eden od vrhuncev 3. dne olimpijskih iger je bil olimpijski kros v gorskem kolesarstvu, kjer je zlato medaljo osvojil vsestranski Britanec Tom Pidcock. V ponedeljek bo sicer podeljenih 21 kompletov medalj.

Avstrijka presenetila kolesarsko smetano; zlato za brata in sestro Abe

2. dan Tokia Avstrijka presenetila kolesarsko smetano; zlato za brata in sestro Abe

25.7.2021

Cestno dirko kolesark je presenetljivo in šokantno dobila Avstrijka Anna Kiesenhofer. Gostitelji so osvojili kar tri zlate medalje, v judu sta vse navdušila brat in sestra Abe.