Citat za prebrat

Petar Stojanović

12. oktober 2018 ob 08:16
Ljubljana - MMC RTV SLO

Očitno je bilo, da sem na Cipru odigral katastrofalno. Tega nisem pričakoval, želel sem igrati dobro. Osredotočenost ni bila na vrhunski ravni. Ve se, da puščam srce na igrišču. Na tej tekmi mislim, da tega ni bilo videti.

Kadarkoli bom v prihodnosti dobil priložnost, bom skušal to tekmo s Ciprom popraviti. Ne moreš na vsaki tekmi igrati dobro, lahko pa na vsaki pustiš srce na igrišču, tečeš, se boriš, česar pa jaz na tisti tekmi nisem storil. Mislim, da je to edini razlog za mojo slabo predstavo.

Na žalost sem bil "tragik" tekme s Ciprom. Prevzel sem krivdo. Takrat bi se najraje zakopal v zemljo.

Branilec slovenske reprezentance Petar Stojanović je odkrito prinzal, da je glavni krivec za poraz na septembrski tekmi Lige narodov na Cipru z 1:2. V predzadnji minuti je z glavo zatresel lastno mrežo, Ekipa.