Jeff Ulmer je dosegel edini zadetek za zeleno-bele. Foto: Aleš Fevžer
Petri Matikainen
Petri Matikainen je zamenjal Maria Richerja na klopi Gradca. Veselil se je tretje zmage na četrti tekmi. Foto: MMC RTV SLO

Zeleno-beli so bili ves čas enakovredni, imeli so celo več strelov na vrata (23:26).
Sporen prvi gol
Gostitelji so povedli že v 4. minuti, ko je Kinasewich izkoristil podajo Grega Daya. Sodniki so se nekaj časa posvetovali, a so na koncu gol priznali, čeprav so Ljubljančani zahtevali, da si ogledajo videoposnetek. Jerry Kuhn je plošček že pokril, Kinasewich pa ga je vseeno potlačil v mrežo.
Ulmerju uspelo izenačiti
Ljubljančani so izenačili v 10. minuti, ko je strel Judda Blackwaterja vratar Danny Sabourin odbil, Jeff Ulmer pa je bil natančen iz bližine. V 12. minuti bi lahko zmaji povedli, a Blackwater ob desni vratnici ni zadel. V 15. minuti sta bila na kazenski klopi Andrej Hebar in Boštjan Groznik, gostom pa se je minuto in 23 sekund uspelo obraniti z dvema igralcema manj.
V drugi tretjini se je nadaljevala izenačena igra, razpoložena sta bila oba vratarja.
Kinasewich natančen ob "power playu"
V 46. minuti je bil izključen Igor Cvetek zaradi igre z visoko palico. Manuel Ganahl je izza vrat lepo našel Kinasewicha, ki je matiral Kuhna. Gosti so lovili izenačenje, bili blizu v 48. minuti, ko je protinapad nenatančno zaključil Nick Ross, v zadnjih trenutkih pa jim ni uspelo izkoristiti številčne prednosti, ko so iz gola potegnili Kuhna in igrali s šestimi igralci.