Zmajem tudi v tretje ni uspelo premagati buldogov. Tudi zaradi 35 minut izključitev. Na drugi strani jih je imel Dornbirn le 21. Foto: www.alesfevzer.com
Boštjan Groznik
Telemach Olimpija
Buldogi še v tretje opravili z zmaji

Domači so pred 3.000 gledalci dobro začeli tekmo, saj je Hunter Bishop že v 3. minuti iz neposredne bližine zadel za vodstvo. Izenačil je Guillaume Desbiens v 12. minuti z modre črte.
Dva gola v 34 sekundah
Olimpija je bila nato v obračunu do tega kroga klubov z dna lestvice enakovreden nasprotnik do 38. minute, ko so gostje z goloma Andrewa Bombacha in Jamesa Arniela v razmiku 34 sekund ušli na 4:2. Arniel je izkoristil veliko napako Kyla Medveca, ki je izgubil plošček pred svojimi vrati. Drugo tretjino sta s pretepaškim vložkom popestrila še Boštjan Groznik in Desbiens.

Blatny razblinil Olimpijine upe
Že po 36 sekundah zadnje četrtine je Jure Sotlar iz druge akcije znižal na 3:4, nato pa so zmaji neuspešno napadali za izenačenje. Vse njihove upe je v 55. minuti pokopal Zdenek Blatny, ki je izkoristil izključitev Anžeta Ropreta. Končno razmerje strelov je bilo 41:36 za goste.

Olimpija bo v petek gostovala v Salzburgu.