Državni prvaki z Jesenic so imeli lepo prednost, a so jo zapravili in Kitzbühel je Podmežaklo zapustil z zmago. Foto: www.alesfevzer.com

Sij Acroni Jesenice so vodile, najprej s 3:0, v 34. minuti pa je bilo 4:2, a niso zdržale do konca. Zadnjo tretjino so s 3:0 dobili gostje in poskrbeli za popoln preobrat. Za domače so zadeli Urban Sodja dvakrat, Miha Pesjak in Gašper Glavič, ki je dosegel prvi gol v INL. Za Kitzbühel je odločilni gol dosegel Christoph Echtler v 58. minuti.

V Zalogu so imeli prav tako veliko golov, a srečnejši razplet za domače. Playboy Slavija je v prvi četrtini proti ekipi KSV dosegla štiri gole, prednost pa znala zadržati do konca, ko je bilo na semaforju 8:4. Dva gola je dosegel Luka Kalan, dva Nik Truden, pri dveh se je ustavil tudi Jure Sotlar, po enega sta prispevala še Janez Orehek in Črt Snoj.

Na gostovanju pri Zell am Seeju so se izkazali Celjani. Na koncu je bilo kar 5:0, goli pa so začeli padati šele na polovici tekme. Za slovensko ekipo so zadeli Žan Jezovšek dvakrat, Tim Ograjenšek, Nejc Kastelic in Aljaž Ribič.