Biki so sredi uvodne tretjine v razmiku 14 sekund dosegli dva gola in vodstva več niso izpustili iz rok. Manuel Latusa je bil natančen z bližine, nato a je zmedo v obrambi Čehov izkoristil Brett Sterling, ki je poslal plošček pod prečko. V 13. minuti je znižal Libor Šulak, ko so imeli gostje prednost igralca več, pred vrati je spremenil smer ploščka.
Sterling je v 26. minuti povišal na 3:1 po sijajni podaji Johna Hughesa in gostitelji so do konca vselej vodili z vsaj dvema goloma razlike. V 43. minuti je vse dvome o zmagovalcu razrešil Luciano Aquino, ki je bil na pravem mestu, potem ko se je Brianu Faheyju zlomila palica. Martin Podešva je z bekhendom v 46. minuti znižal, a do konca tekme so Salzburžani uspeli zadržati prednost.

Šesta tekma bo v torek na Češkem, morebitna sedma pa dva dni pozneje spet v Salzburgu.