Domači so na krilih nekdanjega NBA-jevca Davida Andersena, ki je dal sedem točk od 12, ušli na 12:2. Trener Krke Ivan Velić je vzel minuto odmora, ki pa ni pomagala, saj so Dolenjci po treh zaporednih trojkah Nicolasa Langa zaostajali že z 11:27. Po prvem polčasu je semafor kazal 52:32.

Asvel je v drugem delu brez večjih težav držal razliko. S hitro in agresivno igro je povzročal sive lase igralcem Krke, v končnico tekme pa vstopil z dovolj visoko prednostjo, da zmaga ni bila ogrožena niti za trenutek.

Pri Krki dvomestna le Lapornik in Kastrati
Prvi strelec tekme je bil Andersen, ki je 22 točkam dodal še osem skokov in dve podaji, pri Krki je 11 točk dosegel Luka Lapornik, Erjon Kastrati je dal eno manj, to pa sta bila tudi edina igralca Krke z dvomestnim številom točk.

Krka bo v naslednjem krogu, v sredo, 20. januarja, gostovala pri Maccabiju Rišonu.