Košarka
slice
Durant se bo po poškodbi vrnil vrnil še pred koncem rednega dela sezone
Trojna dvojčka Jokića in Westbrooka, 1. marec 2017 ob 07:46 Košarkarji Golden Stata so s 112:108 izgubili na gostovanju v Washingtonu, bolj kot poraz pa navijače skrbi poškodba kolena Kevina Duranta, do katere je prišlo že v prvi minuti tekme.
60
Strelski mrk v končnici pokopal Miami
67
28. februar 2017 ob 07:31 Košarkarji Miamija, pri katerih je bil znova najučinkovitejši Goran Dragić, so v noči s ponedeljka na torek v Ligi NBA izgubili gostovanje v Dallasu. Bilo je 96:89.
Williams se veseli boja za šampionski prstan
14
28. februar 2017 ob 19:47 Prvaki košarkarske Lige NBA moštvo Cleveland Cavaliers so se okrepili z branilcem Deronom Williamsom, ki je do zdaj igral za Dallas Mavericks.
Konec sezone za Zorana Dragića - tudi EP vprašljiv
38
27. februar 2017 ob 18:48 Zoran Dragič je na tekmi italijanskega prvenstva v nedeljo zvečer v Caserti odigral le štiri minute.
Crvena zvezda že do odmora nadigrala Olimpijo
14
27. februar 2017 ob 19:31 Košarkarji Uniona Olimpije so bili v 24. krogu Lige ABA nemočni v Beogradu, vodilna Crvena zvezda si je odločilno prednost priigrala že v uvodnih minutah, na koncu pa je zmagala z 88:67.
Pelikani tudi po prihodu Cousinsa doživljajo poraze Košarkarji New Orleansa so doživeli še tretji poraz, odkar je njihove vrste okrepil DeMarcus Cousins.
38
Celjske košarkarice zlahka do 12. pokalne lovorike Union Olimpija je osvojila košarkarsko pokalno tekmovanje v moški konkurenci , v ženski konkurenci pa slavijo košarkarice Athlete Celja, ki so v finalu premagale košarkarice Triglava (61:53).
1
Simon Petrov na klopi Krke debitiral z zmago Simon Petrov, ki je kot košarkar s Krko osvojil kar nekaj lovorik, bo klubu zdaj skušal pomagati kot glavni trener. Na trenerskem stolčku je zamenjal Dejana Mihevca.
30
Goran Dragić: nova zmaga in jubilejna 3.000. podaja Košarkarji Miamija so v Ligi NBA zmagali šestnajstič na zadnjih 18 tekmah. Indiano so premagali s 113:95, Goran Dragić je prispeval 21 točk.
81
Črnogorci pahnili nebogljeno Krko na rob prepada Košarkarji Krke so v neposrednem dvoboju v boju za obstanek v Ligi ABA v Novem mestu izgubili proti Mornarju z 72:63. To je prva gostujoča zmaga Črnogorcev v tem tekmovanju.
78
Miami s 17 trojkami prevelik zalogaj za Atlanto Goran Dragić je v Ligi NBA prispeval 17 točk k uspehu Miamija nad Atlanto z 90:108. To je že 15. zmaga Miamija na zadnjih sedemnajstih tekmah, s čimer je povsem konkurenčen v boju za končnico.
42
Llull s trojko za stotico kronal izjemno predstavo Košarkarji Reala so v 23. krogu Evrolige osemnajstič zmagali in ostajajo sami na vrhu lestvice. Darušafako so premagali s 101:83. Luka Dončić je dosegel pet točk.
12
Sacramento čas po Cousinsu začel zmagovito Košarkarji Sacramenta so življenje po DeMarcusu Cousinsu začeli zmagovito, saj so premagali Denver s 116:100. Willie Cauley Stein je z 29 točkami postavil rekord kariere.
53
Zvezda je pot do zmage tlakovala z izvrstno drugo četrtino Košarkarji Crvene zvezde so dosegli pomembno zmago v boju za preboj v četrtfinale Evrolige. S 77:58 so premagali Galatasaray. Emporio Armani je klonil pred Barcelono (78:83).
7
Bogdanović se seli iz Brooklyna v Washington Najboljši hrvaški košarkar Bojan Bogdanović je v Ligi NBA dobil novega delodajalca.
42

Citat za prebrat
link
Michael Owen
1
1. marec 2017 ob 18:38 Arsenal je najbolj konstantna ekipa na svetu. Vsako leto je tretja ali četrta v domačem prvenstvu, v Ligi prvakov pa izpade v osmini finala.