Košarka
slice
Noč podaljškov: Chicago slavil po dveh, Golden State po enem
Bojevniki v zadnji četrtini zaostajali že za 20 točk!, 24. april 2015 ob 07:49 Vsi trije četrtkovi zmagovalci so v končnici Lige NBA povedli s 3:0, a zato je Golden State v New Orleansu potreboval preobrat in en podaljšek, Chicago v Milwaukeeju pa kar dva dodatka.
60
  • 40 točk Curryja, ki je s trojko izsilil podaljšek
  • "Metla" grozi tudi Bostonu s strani Clevelanda
  • Printezisova trojka popeljala Olympiacos v Madrid, Barco pa domov
    17
    23. april 2015 ob 23:37 Znani so vsi udeleženci Final Foura Evrolige. Olympiacos je na četrti tekmi po dramatični končnici ugnal Barcelono (71:68), Real pa Anadolu Efes (63:76).
    Leonard najboljši obrambni igralec Lige NBA
    24
    23. april 2015 ob 18:04 MVP lanskega finala Lige NBA Kawhi Leonard je bil izbran za najboljšega obrambnega igralca rednega dela v letošnji sezoni. 23-letni krilni igralec San Antonia je zbral 333 točk.
    Grizliji suvereno do 2:0, Udriha ohladila šele poškodba gležnja
    46
    23. april 2015 ob 07:48 Memphis melje Portland v 1. krogu končnice, na drugi tekmi so Grizliji slavili s 97:82 in povedli z 2:0 v zmagah. Beno Udrih je začel z 8 točkami v 8 minutah, ko si je zvil gleženj.
    Krka "preživela" gostovanje v Rogaški Slatini
    13
    22. april 2015 ob 22:11 Košarkarji Krke so v 8. krogu Lige za prvaka s 75:70 premagali Rogaško, ki je manj kot dve minuti do konca vodila z 68:66.
    Tudi CSKA z vozovnico za Madrid Košarkarji moskovskega CSKA-ja so drugi udeleženci zaključnega turnirja Evrolige, potem ko so v četrti tekmi četrtfinala s 74:55 premagali Panathinaikos.
    3
    Cedevita po zaostanku z 0:2 v finalu Lige ABA Košarkarji Cedevite so na odločilni tekmi polfinala Lige ABA v dvorani Moraća premagali Budućnost (66:70) in se bodo v finalu srečali s Crveno zvezdo.
    10
    Po sedmih sezonah Brooks odpuščen v Oklahomi Vodstvo Oklahome je presenetljivo odpustilo Scotta Brooksa. Brez poškodovanega Kevina Duranta se ekipi prvič po sezoni 2008/09 ni uspelo prebiti v končnico Lige NBA.
    16
    Revija zabijanj izstrelila Rakete do vodstva z 2:0 Naveza prijateljev iz otroštva Dwighta Howarda in Josha Smitha je bila iskra, ki je košarkarje Houstona v teksaškem obračunu ponesla do zmage nad Dallasom s 111:99 in vodstva v seriji z 2:0.
    19
    Janning v zadnji sekundi potopil Real Košarkarji Olympiacosa so v četrtfinalu Evrolige s 73:71 premagali Barcelono, v seriji povedli z 2:1, tako da so le še zmago oddaljeni od zaključnega turnirja.
    12
    Ne Kerr, najboljši trener v Ligi NBA je Budenholzer Nagrado za najboljšega trenerja sezone v Ligi NBA je prejel Mike Budenholzer, ki je Atlanta Hawks popeljal do prvega mesta v Vzhodni konferenci.
    12
    Pat Riley Če Goran Dragić ne bo podpisal za Miami, bo moja rit na tem novinarskem sedežu in bom o tem pisal.
    81
    Obeta se močnejši ženski košarkarski pečat v Evropi Celjske košarkarice nadaljujejo prevlado pod domačimi obroči.
    5
    Pelikanom pošla sapa v zadnjih petih minutah Košarkarji New Orleansa so bili na drugi tekmi končnice Lige NBA precej bližje presenečenju, toda Golden State je upravičil status prvega nosilca in zmagal s 97:87. Z 2:0 je povedel tudi Chicago.
    18
    Goudelock popeljal Fenerbahče na zaključni turnir Košarkarji Fenerbahčeja so na tretji tekmi četrtfinala Evrolige po podaljšku premagali Maccabi v Tel Avivu (74:75) in se prebili na zaključni turnir, ki bo v Madridu.
    11

Citat za prebrat
    link
    Filip Flisar
    7
    24. april 2015 ob 15:00 Specifika športa je podobna, z bandami, skoki in 'kuclji'. Tukaj nas je na progi hkrati osem, pri krosu le štirje, ampak je to v vsakem primeru tekmovanje v gneči.
    Več novic ...
    Videonovice
    Anketa: 24. april 2015 ob 17:39

Bomo v nogometni Ligi prvakov v letošnjem finalu v Berlinu videli dvoboj Reala in Barcelone?