Kevin Durant je prvič postal MVP All-Star tekme. Kobe Bryant je sorekorder s štirimi MVP nagradami. Foto: EPA
Kobe Bryant in LeBron James
LeBron James je za 36 točk porabil 23 metov, Kevin Durant pa 25. Foto: EPA

Prav toliko jih je na drugi strani vknjižil LeBron James, ki je Vzhod po 21 točkah zaostanka v zadnjih sekundah popeljal do tesne končnice, a ga je v zadnjem napadu zaustavil Blake Griffin.

Bryant (z zlomljenim naosom) na večni lestvici prehitel Jordana
Kobe Bryant, ki je dosegel 27 točk, je na večni lestvici prehitel Michaela Jordana (261), Oscarja Robertsona (246) in Kareema Abdula Jabbarja (251) ter postal najboljši strelec (271) v zgodovini tekem All-Star. Bryant je igral okrvavljen po grdem prekršku Dwyana Wada. Po tekmi so ga odpeljali na preiskave, kjer so ugotovili, da ima zlomljen nos..
Griffin je prispeval 22 točk, Russell Westbrook 21, mejo 10 točk pa je pri Zahodu presegel še Kevin Love (17).

Trojni dvojček Wada
Poleg Jamesa je pri Vzhodu izstopal njegov moštevni kolega Wade, ki je dosegel trojni dvojček - 24 točk, 10 skokov in 10 podaj. To je pred njim uspelo le še Jordanu in Jamesu. Deron Williams je tekmo končal pri 20 točkah, Carmelo Anthony pri 19.

Rekordnih 88 točk v prvem polčasu
Obramba je bila tudi tokrat zadnja skrb obeh ekip. Zahod je v prvem polčasu dosegel 88 točk, kar je rekord na tekmah All-Star. Vzhod je pred 3. četrtino zaostajal za 19 točk.

VZHOD - ZAHOD
149:152 (28:39, 41:49, 43:36, 37:28) JAMES 36 DURANT 36 WADE 24 BRYANT 27 Williams 20 GRIFFIN 22 ANTHONY 19 Westbrook 21 ROSE 14 Love 17 Iguoadala 12 PAUL 8 HOWARD 9 Nowitzki 7 Bosh 7 Parker 6 Hibbert 3 M. Gasol 4 Pierce 3 Aldridge 4 Rondo 2 BYNUM 0 Deng 0 Nash 0