George Tsintsadze (levo) je bil med glavnimi vzroki, da je Gruzija dobila tretjo četrtino s 26:10 in izničila zaostanek 15 točk po prvem polčasu. Foto: EPA

V prvem polčasu je kazalo na drugačen razplet, saj so Srbi na odmor odšli s prednostjo 42:27. V drugem polčasu sta se razigrala Viktor Sanikadze (19 točk, 6 skokov) in Giorgi Tsintsadze (17).

Pri Srbih je 14 točk dosegel Nenad Krstić, po eno manj pa sta prispevala Bogdan Bogdanović in Danilo Anđušić.

Na turnirju na Azurni obali sodeluje še gostiteljica Francija. Ta je na prvi tekmi v četrtek po podaljšku premagala Srbijo z 78:74. Zadnji dan se bosta za zmago na turnirju pomerila Francija in Gruzija.