CSKA se je oddolžil za poraz v Beogradu in Partizan nadigral kar s 84:52. Foto: EPA

uspela serija 13:1, s katero je prišel do preobrata in zmage z 69:67. Zoran Dragić je dosegel dve točki.

Po izjemni predstavi proti Efesu prejšnji teden, ko je Ljubljančan postal tudi MVP kroga, je tokrat carigrajska obramba slovenskega reprezentanta dobro zaustavila. Zoran je iz igre zadel le en met, v pol ure pa je v statistiko vpisal še dva skoka. Z zmago v Ulker Sports Areni se je Fener na lestvici izenačil z Malago na tretjem mestu v skupini, oba pa imata polovičen izkupiček.

Vrsta Željka Obradovića je vodila večino tekme, a v tretji so pobudo prevzeli gostje in celo povedli za osem. Nemanja Bjelica in Luka Žorić sta zrežirala preobrat, ki sta ga zaključila Bo McCalebb s prostima metoma in Li Kleiza z zabijanjem. McCalebb in Bjelica, ki je ujel še devet odbitih žog, sta dosegla po 13 točk, Kleiza in Žorić pa sta jih dodala po 11. Pri gostih je bil s 13 najboljši Mindau Kuzminskas.

Velika zmaga Bayerna
Bayern je pred domačimi gledalci presenetil Real (85:83). Bavarci so povedli dve minuti pred koncem, ko je izza črte zadel Bryce Taylor. Povedli so nato še za pet, toda Madridčani, ki v državnem prvenstvu še ne poznajo poraza, v Evroligi pa so klonili šele drugič, so minuto pred iztekom igralnega časa izenačili. Yassin Idbihi je 22 sekund pred koncem povedel znova Bayern do prednosti, s črte prostih metov pa sta mirno kri ohranila Malcolm Delaney in Taylor.

Barcelona Boštjana Nachbarja in Erazma Lorbka bo v petek gostila Olympiacos Mirze Begića.