Najboljši strelec tekme je bil Tomislav Zubčić z 20 točkami, Sava Lešić jih je dodal 19, Domen Lorbek pa 10. Pri Krki je Dino Cinac dosegel 13 točk, trikrat je bil natančen izza črte. Pri Krki že dalj časa manjka odlični Marko Jošilo, ki ima poškodovano koleno. Tokrat je manjkal tudi Jure Balažić, kar se je zelo poznalo.
V drugi četrtini Novomeščani razglašeni
Igokea je dosegla prvi koš na tekmi in vodstva ni več izpustila iz rok. Že v prvi četrtini so imeli gostitelji večkrat dvomestno prednost, največ so vodili za 12 točk, ob koncu četrtine pa je Krka zaostajala za šest (25:19). Ključna je bila druga četrtina, ko gostje več kot tri minute niso dosegli niti točke. Igokea si je z delnim izidom 10:0 priigrala visoko prednost (44:23) po trojki in prostem metu Lorbka. Gostitelji so imeli ob odmoru 18 točk naskoka (50:32).

Krka se je približala na devet točk
Tudi v drugem polčasu je Igokea ohranjala zanesljivo vodstvo. V 36. minuti so se Krčani približali na devet točk zaostanka (74:65), tri minute pred koncem tekme so gostje zaostajali za deset, potem pa so pobudo znova prevzeli košarkarji Igokee, ki so visoko zmagali.

Krka bo prihodnjo soboto gostila Zadar, ki se je po menjavi trenerja veselil prve zmage. V Beogradu je ugnal PArtizan (85:95).