Jaka Klobučar je bil z 20 točkami najboljši strelec tekme. Foto: MMC RTV SLO/Sandi Fišer
Aleksander Sekulić
Trener Krke Aleksander Sekulić še ne najde poti iz rezultatske krize. Foto: MMC RTV SLO/Sandi Fišer
Peti zaporedni poraz Krke

Kazalo je že, da bo Partizan gladko dosegel zmago, saj je v 7. minuti povedel s 15:4. A Dolenjci se niso predali. V drugi četrtini so prevzeli pobudo in do glavnega odmora znižali zaostanek le na eno točko (28:29).

Na začetku drugega polčasa je Krka s košem najboljšega strelca tekme Jake Klobučarja povedla (30:29), nato pa je sledila izenačena tekma. Izid je bil nazadnje izenačen pri 51:51 v 36. minuti. Partizan si je odločilno prednost priigral minuto pred koncem, ko sta Nemanja Gordić s prodorom in Davis Bertans s trojko poskrbela za +9 (55:64).

Pri Novomeščanih sta manjkala poškodovana Jurica Golemac in Marko Pajić.

Union Olimpija bo v nedeljo gostovala v Splitu.