Predrag Milović z Zlatorogom zaostaja le za letos izjemnim Tajfunom. Foto: Aleš Fevžer

Šentjurčani so bili v zadnjem krogu prosti. Zlatorog je, kot je po srečanju dejal trener Predrag Milović, z najboljšo tekmo v sezoni dobil derbi kroga. Pred tekmo sta imeli moštvi enak izkupiček zmag. Gostitelji so bili v Treh lilijah izvrstni v zadnji četrtini, ki so jo dobili za 16. Laščani so slavili tretjič zapored in prekinil serijo petih zmag v nizu Slatinčanov. Prvi strelec tekme je bil Miha Lapornik, ki je dal 22 točk.

Še naprej brez zmage ostaja Elektra, ki je deveti poraz v sezoni doživela v Portorožu (82:68). Gostitelji so znova zmagali po dveh porazih. Odločilno prednost so varovanci Konstantina Subotića naredili v tretji četrtini, ki so jo dobili za 12. Odlični so bili izkušeni košarkarji Portoroža, Stipe Modrić je dal 21 točk, Sašo Ožbolt 15, Vjeko Petrović pa je vpisal 10 točk in 12 skokov.