Tim Gajser je v vse boljši formi. Foto: Andreja Prel/AMZS

Izid sezone za Tima Gajserja - V Nemčiji dvakrat drugi

Herlings razred zase
20. maj 2018 ob 14:55,
zadnji poseg: 20. maj 2018 ob 18:01
Teutschenthal - MMC RTV SLO

Najboljši slovenski motokrosist Tim Gajser je na dirki v Nemčiji dosegel uspeh sezone, saj je osvojil drugo mesto.

Spet je zmagal vodilni v svetovnem prvenstvu Jeffrey Herlings, ki je suvereno osvojil zmagi v obeh vožnjah. Gajser je v obeh vožnjah osvojil drugo mesto. Najprej je za Nizozemcem zaostal za 16 sekund, v drugi vožnji pa za 28. Tudi tretje mesto je v obeh vožnjah pripadlo istemu vozniku - Gautieru Paulinu.

Gajser se je s skupnim drugim mestom tudi povzpel v skupnem seštevku, z osmega mesta je skočil na šesto. Za vodilnim Herlingsom zaostaja za 165 točk.