Dinamo je spet razočaral svoje navijače. Foto: EPA

Luksemburškega palčka je v vodstvo v 25. minuti popeljal Samir Hadji, izenačil pa je Angelo Henriquez enajst minut pozneje. Zagrebčanom ni pomagala niti številčna premoč, potem ko je bil v 64. minuti izključen gostujoči vezist Ronny Souto. Dinamo si ni v zadnje pol ure pripravil niti ene resnejše priložnosti.

Pred dvema letoma je Dinamo na dveh tekmah odpravil Folo s 6:0 (0:5, 1:0). Za kako velik uspeh Luksemburžanov gre, pove podatek, da so dosegli šele tretji gol v evropskih pokalih. Prvega so zabili leta 1973 proti bolgarski Beroi (1:11), drugega pa pred štirimi leti proti švedskemu Elfsborgu (1:5).

To je drugi remi Fole v evropskih tekmovanjih, potem ko so lani na Švedskem remizirali z Göteborgom.