Derlis Gonzalez je dosegel svoj četrti gol za reprezentanco. Foto: Reuters
Gabriel Jesus
Gabriel Jesus je na štirih tekmah za Brazilijo dosegel prav toliko golov. Foto: Reuters

Za edini zadetek je poskrbel Derlis Gonzalez, ki je v 18. minuti v hitrem protinapadu pretekel polovico igrišča in z desne strani matiral Sergia Romera. Gostitelji so imeli največjo priložnost v drugem polčasu, ko je Paulo da Silva igral z roko, a Sergio Agüero ni izkoristil enajstmetrovke.

Gavči, pri katerih zaradi poškodbe ni igral Lionel Messi, so v kvalifikacijah še tretjič zapored ostali brez zmage. Na lestvici tako ostajajo na petem mestu.

Po remiju Urugvaja v Kolumbiji (2:2) pa je na vrh lestvice skočila Brazilija, ki je v gosteh ugnala zadnjo Venezuelo z 2:0. Med strelce se je spet vpisal mladi Gabriel Jesus, zmago pa je potrdil Willian.