Soigralci so se kar prijeli za glavo, ko so videli, v kakšnih težavah je Ciro Immobile. Foto: EPA

Italijanski napadalec, ki je k Sevilli prišel julija, se je poškodoval že po petih minutah prvega polčasa, ko je v zraku trčil z Gomesom. Z igrišča je moral na nosilih in z opornico za vrat. Gledalci v Watfordu so mu, ko so ga odnesli z igrišča, močno zaploskali.

Sevilla je sporočila le to, da je Immobile dobil močan udarec v glavo. Za kakšno poškodbo točno gre, še ni znano.

Tekma je bila prekinjena za deset minut. Sevilla je sicer zmagala z 1:0. V 70. minuti je zadel Vitolo.

Immobile, ki je bil sijajen v Torinu, v lanski sezoni pa se ni najbolje znašel pri Borussii Dortmund, je k Sevilli prišel za eno sezono kot posojen igralec Borussie, da bi zapolnil vrzel, ki je nastala po odhodu Carlosa Bacce k AC Milanu.