Aktualno
link
V Lillehammerju je danes ob 15. uri na sporedu še ena tekma smučarjev skakalcev. Peter Prevc je bil najdaljši v kvalifikacijah, Jurij Tepeš je zasedel tretje mesto.
Ne spreglejte
link
Stevens v finalu, kjer naj bi bilo vse lažje
2
11. december 2016 ob 08:37 Plavalec kranjskega Triglava Peter John Stevens se je v disciplini 50 m prsno uvrstil v finale svetovnega prvenstva v plavanju v kratkih bazenih.
Več novic ...
Citat za prebrat
link
Ivan Simič
4
10. december 2016 ob 07:00 Mijatovića so predlagale medobčinske nogometne zveze, ki jih obvladujejo sodniki. Težko govorimo, da tega ni. Sodniki imajo devet delegatov na skupščini.
Šport na TVS
NED., 11. 12., TV SLO 2:
14:25Biatlon - svetovni pokal, štafeta (Ž), prenos s Pokljuke
15:00Nordijsko smučanje - svetovni pokal, smučarski skoki (M), prenos iz Lillehammerja
16:55Nordijsko smučanje - svetovni pokal, smučarski teki, sprint, posnetek iz Davosa
17:45Plavanje, svetovno prvenstvo v kratkih bazenih, posnetek iz Windsorja
02:10Alpsko smučanje - svetovni pokal, slalom (Ž), 2. vožnja, posnetek iz Sestriera
03:00Nordijsko smučanje - svetovni pokal, smučarski skoki (M), posnetek iz Lillehammerja
03:45Plavanje, svetovno prvenstvo v kratkih bazenih, posnetek iz Windsorja
PON., 12. 12., TV SLO 2:
16:10Plavanje, svetovno prvenstvo v kratkih bazenih, posnetek iz Windsorja
03:35Plavanje, svetovno prvenstvo v kratkih bazenih, posnetek iz Windsorja
Video dneva
Mirna roka Luke Dončića

Real Madrid je v 11. krogu Evrolige premagal Žalgiris s 96:91, v ključnih trenutkih je ob koncu tekme dve trojki zadel slovenski reprezentant Luka Dončić.