Aktualno
link
Lewis Hamilton je dobil dirko za VN Abu Dabija v Jas Marini in v velikem slogu osvojil naslov svetovnega prvaka v formuli ena. Nico Rosberg je dirko sklenil na 14. mestu.
Več športnih novic
link
Federer Švici prinesel prvi Davisov pokal
142
23. november 2014 ob 21:49 Roger Federer je s 6:4, 6:2 in 6:2 premagal Francoza Richarda Gasqueta in Švici prinesel odločilno točko za osvojitev Davisovega pokala. V Lillu je slavila z 1:3.
Več novic ...
Ne spreglejte
link
Pacquaio šestkrat na tla spravil Algierija in ubranil naslov
5
23. november 2014 ob 09:38 Manny Pacquaio je zanesljivo obdržal naslov svetovnega prvaka v velterski kategoriji po verziji WBO. Brez težav je odpravil ameriškega izzivalca Chrisa Algierija.
Citat za prebrat
link
Mirnes Šišić
15
23. november 2014 ob 07:40 V ponedeljek grem v Atene, kjer bom vložil tožbo proti Gennaru Gattusu. Lahko mi pravi, da sem slab nogometaš, da sem kreten, da sem kar koli. Toda, da sem vohun?!
Video dneva
Messijevih 253 golov La Lige v dobre pol ure

Lionel Messi, ki je letos že izenačil rekord po številu zadetkov Ligi prvakov, je v 12. krogu španskega prvenstva, ko je Barcelona s 5:1 odpravila Sevillo, zabil hat-trick. S prvim zadetkom, ko je mojstrsko izvedel prosti strel, je izenačil rekorden dosežek Telma Zarre, ki je v La Ligi mrežo zatresel 251-krat. Po dvojni podaji z Neymarjem je Messi tudi prehitel nekdanjega napadalca Athletic Bilbaa in na koncu po samostojni akciji še kronal rekorden večer.

Več videev ...

Za prikaz vsebine morate omogočiti vtičnike za družbena omrežja (Twitter, Facebook, Scribble, ...), ki uporabljajo piškotke za sledenje uporabnikov.

S pritiskom se strinjate z uporabo piškotkov!

Anketa

Koliko točk bodo osvojili nogometaši Maribora v torek v Ligi prvakov na gostovanju pri Sportingu v Lizboni?