Aktualno
link
Nogometaši Domžal so v 3. predkrogu Evropske lige klonili v Freiburgu, a se iz Nemčije vračajo z aktivnim rezultatom.
Več športnih novic
link
Mačkova in Blazinšek presenetljivo srebrna v Bakuju
1
28. julij 2017 ob 17:07 Jasmina Maček in Tomaž Blazinšek sta na strelskem evropskem prvenstvu v Bakuju osvojila srebro na mešani ekipni tekmi v trapu.
Več novic ...
Ne spreglejte
link
Pance ostaja v Ligi Ebel - iz Celovca se seli v Dornbirn
28. julij 2017 ob 18:13 Slovenski reprezentant Ži ga Pance bo tudi v naslednji sezoni igral v Ligi Ebel. Okrepil bo Dornbirn, potem ko ni podaljšal sodelovanja s Celovčani.
Citat za prebrat
link
Marija Šarapova
10
27. julij 2017 ob 07:00 Nisem takšna, da se ne bi menila za kritike. Zavedam se, kaj so o meni rekle nekatere kolegice in kako kritične so bile. Mislim, da se teh stvari nikoli ne bo dalo popolnoma ignorirati.
Na Pokalu narodov zmage Barcelone, Cityja in Juventusa

Na Pokalu narodov v ZDA so bile v noči na četrtek zelo zanimive tekme. Barcelona se je pomerila z Manchester Unitedom in bila boljša z 1:0. Zmago ji je v 31. minuti priboril Neymar. Pravi polom je doživel madridski Real, Manchester City ga je namreč ugnal kar s 4:1. Vsi zadetki so padli v drugem polčasu, zadnjega za zmagovalce je s čudovitim strelom dosegel 17-letni Brahim Diaz. Bolj izenačen je bil dvoboj PSG-ja in Juventusa - slednji je zmagal s 3:2. Tekmo je v 89. minuti z 11-metrovko odločil Claudio Marchisio.