Aktualno
link
24. zimske olimpijske igre bo od od 4. do 20. februarja 2022 gostil Peking! Glavno mesto Kitajske je v glasovanju Mednarodnega olimpijskega komiteja premagalo Astano.
Več športnih novic
link
Wank dobil kvalifikacije, dober skok Prevca
5
30. julij 2015 ob 22:14 Šesterica Slovencev bo nastopila na prvi tekmi poletne velike nagrade v smučarskih skokih, ki bo v soboto v Wisli. V kvalifikacijah je spodletelo le Tomažu Nagliču.
Več novic ...
Ne spreglejte
link
Špotakova v Stockholmu kopje vrgla najdlje letos
3
30. julij 2015 ob 22:37 Caterine Ibarguen je na mitingu Diamantne lige v Stockholmu v troskoku dosegla 28. zaporedno zmago (14,60 metra) in si zagotovila tudi skupno zmago v disciplini.
Citat za prebrat
link
Robi Kranjec
8
30. julij 2015 ob 18:23 Tekmovalno rutino bo treba spremeniti, saj te bodo pregledali tik pred skokom. Prej se bo treba pripraviti.
Video dneva
Verbič: "Neverjetno, eden najboljših golov v karieri"

Lani najboljši nogometaš slovenskega prvenstva Benjamin Verbič se je odlično znašel na Danskem v moštvu Köbenhavna. V sredo je z velemojstrskim golom odločil prvo tekmo 3. predkroga Evropske lige med Jabloncem in Köbenhavnom. Po tekmi je za klubsko spletno televizijo razkril, da je na začetku 2. polčasa namenoma po sprejemu žoge šel vedno v levo, nato pa se je šel v 51. minuti spet v desno, kjer se mu je odprlo veliko prostora, kjer je silovito sprožil in z zavitim strelom pometel pajčevino iz čeških vrat. Evrogol, vreden večkratnega ogleda!

Več videov ...

Za prikaz vsebine morate omogočiti vtičnike za družbena omrežja (Twitter, Facebook, Scribble, ...), ki uporabljajo piškotke za sledenje uporabnikov.

S pritiskom se strinjate z uporabo piškotkov!

Anketa

Ali naj Ante Šimundža po hitrem slovesu nogometašev Maribora od evropskih tekmovanj ostane trener prve ekipe?

da
ne
Arhiv
Kviz

Na svetovnih prvenstvih v plavanju so že šest prvenstev zapored (od leta 2003) največ zlatih medalj pobrali plavalci in plavalke iz: