Aktualno
link
Daniel Andre Tande je bil v Oberstdorfu okronan za novega svetovnega prvaka v smučarskih skokih. Srebro je osvojil Kamil Stoch, bron pa Richard Freitag. Peter Prevc je bil šesti.
Več športnih novic
Ne spreglejte
link
MOK potrdil nastop 22 severnokorejskih športnikov
1
20. januar 2018 ob 14:25 Mednarodni olimpijski komite je potrdil, da bo lahko Severna Koreja februarja na olimpijske igre v Pjongčang v Južno Korejo poslala 22 športnikov, ki bodo tekmovali v petih disciplinah.
Več novic ...
Citat za prebrat
link
Marko Šibila
110
19. januar 2018 ob 08:46 Veselina Vujovića kot trenerja cenim, a takšne izpade mu zelo zamerim. Za slovenski rokomet je izredno slabo, če od njega prihajajo na dan krilatice, kot so: mi smo majhni, vsi so proti nam.
Šport na TVS
SOB., 20. 01., TV SLO 2:
17:40Biatlon - svetovni pokal, zasledovalna tekma (M), posnetek iz Antholza
18:20Biatlon - svetovni pokal, zasledovalna tekma (Ž), posnetek iz Antholza
19:25Smučanje prostega sloga - svetovni pokal, smučarski kros, prenos iz Nakiske
21:00Umetnostno drsanje, evropsko prvenstvo - plesni pari in ženske, prosti program, posnetek iz Moskve
01:00Svetovno prvenstvo v poletih, posnetek iz Oberstdorfa
NED., 21. 01., TV SLO 2:
07:55Nordijsko smučanje - svetovni pokal, smučarski skoki (Ž), prenos iz Zaa
09:25Nordijsko smučanje - svetovni pokal, smučarski teki, 10 km (Ž), prenos iz Planice
10:25Alpsko smučanje - svetovni pokal, slalom (M), 1. vožnja, prenos iz Kitzbuhla
11:40Alpsko smučanje - svetovni pokal, superveleslalom (Ž), prenos iz Cortine d-Ampezzo
12:30Nordijsko smučanje - svetovni pokal, smučarski teki, 15 km (M), prenos iz Planice
14:30Deskanje na snegu - paralelni veleslalom, prenos z Rogle
15:50Svetovno prvenstvo v poletih, prenos iz Oberstdorfa
18:05Biatlon - svetovni pokal, skupinski start (M), posnetek iz Antholza
18:55Biatlon - svetovni pokal, skupinski start (Ž), posnetek iz Antholza
20:20Rokomet - evropsko prvenstvo (M), Makedonija : Španija, prenos iz Varaždina
22:00Umetnostno drsanje, evropsko prvenstvo - revija, posnetek iz Moskve
03:10Svetovno prvenstvo v poletih, posnetek iz Oberstdorfa
04:50Alpsko smučanje - svetovni pokal, superveleslalom (Ž), posnetek iz Cortine d-Ampezzo
Video dneva
Slovo Julie Mancuso s smukom v vročih hlačkah

Od poklicnega smučanja se je v Cortini d'Ampezzo poslovila štirikratna dobitnica medalje na olimpijskih igrah Julia Mancuso. Super Jules je zadnjo tekmo odsmučala v svojem slogu.

Več videov ...
Izbor

Za prikaz vsebine morate omogočiti vtičnike za družbena omrežja (Twitter, Facebook, Scribble, ...), ki uporabljajo piškotke za sledenje uporabnikov.

S pritiskom se strinjate z uporabo piškotkov!

Anketa

Ali se bo slovenski rokometni reprezentanci uspelo prebiti v polfinale evropskega prvenstva?

Da.
Ne.
Arhiv
Kviz

Koliko točk svetovnega pokala je leta 2011 osvojil alpski smučar Ivica Kostelić v mesecu januarju?