Aktualno
link
Za dve minuti kazanja na list A4 narisanih palestinskih zastav med tekmo Maribor - Maccab i je policija šesterico navijačev kaznovala z 250 evri globe na osebo.
Ne spreglejte
link
San Lorenzo in Nacional za južnoameriškega prvaka
31. julij 2014 ob 15:30 Nogometaši argentinskega San Lorenza in paragvajskega Nacionala se bodo v finalu pokala Libertadores udarili za naslov južnoameriškega klubskega prvaka v nogometu.
Več novic ...
Citat za prebrat
link
Javier Tebas
7
31. julij 2014 ob 10:45 Ne želim o ničemer špekulirati. Katalonija bo vedno Španija, toda če bi se to res zgodilo, Barcelona ne bi mogla igrati v La ligi, če ne bi sklenili dogovora med obema stranema.
Video dneva
Sabine Lisicki servirala z rekordnih 211 km/h!

Nemka Sabine Lisicki je postavila nov svetovni hitrostni rekord (vsaj v okvirju WTA-ja) pri serviranju. Na turnirju na sloviti univerzi Stanford v ZDA je na dvoboju z Ano Ivanović 24-letnica servirala v prvem nizu za vodstvo s 6:5. In v kakšnem slogu je osvojila pomembne točke - z začetnim udarcem, hitrim kar 211 km/h (oz. po ameriško 131 m/h), kar je nov svetovni rekord za teniške igralke. Vseeno ji rekord na koncu ni pomagal, saj je izgubila dvoboj s 6:7 in 1:6.

Več videev ...

Za prikaz vsebine morate omogočiti vtičnike za družbena omrežja (Twitter, Facebook, Scribble, ...), ki uporabljajo piškotke za sledenje uporabnikov.

S pritiskom se strinjate z uporabo piškotkov!

Anketa

Bi po vašem mnenju Vincenzo Nibali osvojil rumeno majico, če na Dirki po Franciji ne bi odstopila Froome in Contador?

da
ne
Arhiv
Kviz

Kdo je bil zadnji teniški igralec, ki je turnir za grand slam dobil z lesenim loparjem?