Aktualno
link
V Bergnu se je s cestno dirko končalo 90. svetovno prvenstvo v kolesarstvu. Zmagal je Peter Sagan, ki je dobil ciljni šprint in poskrbel za zgodovinski dosežek.
Ne spreglejte
link
Gajser na Cukrci predal naslov državnega prvaka Kutnarju
2
24. september 2017 ob 19:45 Potem ko je Tim Gajser pretekli konec tedna predal naslov svetovnega prvaka Italijanu Antoniu Cairoliju, je na domačih tleh predal naslov državnega prvaka Luki Kutnarju.
Več novic ...
Citat za prebrat
link
Goran Dragić
22
24. september 2017 ob 13:38 Vsi igralci so prišli na klop in prva reakcija je bila, da so sklonili glave in gledali v tla ...
Šport na TVS
PON., 25. 09., TV SLO 2:
15:55Svetovno prvenstvo v vožnji dvovpreg, reportaža iz Lipice
PET., 29. 09., TV SLO 2:
15:45Kajak-kanu - svetovno prvenstvo, slalom na divjih vodah, polfinali, posnetek iz Pauja
16:30Kajak-kanu - svetovno prvenstvo, slalom na divjih vodah, finali, prenos iz Pauja
18:35Migaj raje z nami, oddaja za razgibano življenje
01:55Kajak-kanu - svetovno prvenstvo, slalom na divjih vodah, finali, posnetek iz Pauja
Video dneva
Povsem izčrpanega Dragića premagala čustva

Goran Dragić se ni šalil, ko je napovedal, da se bo iz Carigrada vrnil z zlatom. Bil je selektorjeva desna roka, prvi med 12 zlatimi košarkarji, kapetan in najboljši posameznik tega EP-ja. V zelo osebnem intervjuju so ga na koncu premagala čustva.

Več videov ...

Za prikaz vsebine morate omogočiti vtičnike za družbena omrežja (Twitter, Facebook, Scribble, ...), ki uporabljajo piškotke za sledenje uporabnikov.

S pritiskom se strinjate z uporabo piškotkov!

Anketa

Kdo je bil za Dragićem in Dončićem tretji najboljši slovenski posameznik na košarkarskem EP-ju?

Anthony Randolph
Klemen Prepelič
Gašper Vidmar
Arhiv
Kviz

Katera od naslednjih treh trditev o košarkarskem EP-ju 2017 je napačna?

Dragić je na finalni tekmi dosegel več točk kot Španec Navarro na vseh devetih.
Slovenija je bila s povprečjem 90,3 točke na tekmo najučinkovitejša ekipa EP-ja.
Pri metih za tri točke je bila Velika Britanija malenkost bolj natančna od Slovenije.