Aktualno
link
Nogometaši Reala so na prvi polfinalni tekmi Lige prvakov pred domačimi gledalci premagali Bayern z 1:0. Edini strelec je bil v 19. minuti Karim Benzema.
Več športnih novic
link
Panathinaikos in Olympiacos ostajata v igri
4
23. april 2014 ob 21:24 Košarkarji Panathinaikosa so v četrti tekmi četrtfinala Evrolige s 73:72 po podaljšku premagali moskovski CSKA in izid v zmagah izenačili na 2:2.
Več novic ...
Ne spreglejte
link
Izziv: Kako po karieri pomagati vrhunskim športnikom?
23. april 2014 ob 23:02 Poslanci bodo maja obravnavali predlog zakona o premostitvenem zavarovanju poklicnih športnikov, ki bi športnikom po končani karieri omogočil lažji prehod v normalno "civilno" življenje. Predlog ...
Citat za prebrat
link
Johan Bruyneel
4
23. april 2014 ob 17:45 Ne zanikam, da so se v moji karieri zgodile določene stvari, za katere si želim, da bi bile drugačne, in ne zanikam, da je bil doping vrsto let del kolesarstva.
Video dneva
Čudovite "škarjice" Lichta v La Plati

Najlepši gol ponedeljkovih nogometnih tekem po svetu prihaja iz argentinske Primere Division. V 8. minuti tekme Gimnasia La Plata - All Boys je Javier Mendoza z leve strani poslal predložek, Lucas Licht pa je s hrbtom obrnjen proti vratom udaril s šolskimi "škarjicami" in neubranljivo zadel gostujoča vrata. Izreden zadetek 33-letnika iz Rosaria, ki je večino kariere preigral kot levi bočni branilec, zdaj pa si je za to akcijo izmenjal položaj krilnega vezista z Mendozo. Gimnasia je na koncu dobila zadnjo tekmo 15. kroga z 2:1, s čimer je "lobo" prevzel vodstvo na lestvici Tornea Finale, medtem ko je All Boys obtičal na zadnjem, 20., mestu.

Več videev ...
Anketa

Se bo slovenski hokejski reprezentanci uspelo prebiti v elitno skupino?

da
ne
Arhiv
Kviz

Koliko medalj je na olimpijskih igrah osvojil ameriški plavalec Michael Phelps?