Rokometaši Gorenja ne popuščajo niti za milimeter. Drugi zaporedni naslov prvaka je zelo blizu. Foto: Urban Urbanc
Velenjska učna ura rokometa v Taboru

Velenjčani so silovito začeli srečanje in že v 10. minuti povedli z 11:1, tako da je kaj hitro postalo jasno, da za domače tokrat ne bo "kruha".

Polčas se je končal s 23:9 za goste, ki tudi v nadaljevanju niso popuščali za zanesljivo zmago. Tadej Sok in Fahrudin Melić sta bila s po osmimi goli najboljša strelca tekme.

"Ose" tako tri kroge pred koncem prvenstva ostajajo na vrhu lestvice s štirimi točkami prednosti pred Celjem Pivovarno Laško, ki je že v torek s 37:20 porazilo Krko.