Prvi del

SKUPINA A, Firence:
DOMINIKANSKA REPUBLIKA - SLOVENIJA
1:3 (22, -13, -13, -17)

ITALIJA - JAPONSKA (v Rimu) 
3:0 (20, 21, 23)

BELGIJA - ARGENTINA
3:1 (19, 19, -22, 19)

DOMINIKANSKA REPUBLIKA - JAPONSKA
0:3 (-20, -16, -16)   

ITALIJA
- BELGIJA
3:0 (20, 17, 16)

SLOVENIJA - JAPONSKA
3:1 (20, -21, 20, 13)

ARGENTINA - DOMINIKANSKA REPUBLIKA
3:0 (24, 15, 15)

BELGIJA - SLOVENIJA
2:3 (22, 21, -19, -23, -13)

ITALIJA - ARGENTINA
3:1 (-22, 15, 23, 26)

JAPONSKA - BELGIJA
1:3 (14, -23, -14, -19)

DOMINIKANSKA REPUBLIKA - ITALIJA 
0:3 (-12, -18, -15)

BELGIJA - DOMINIKANSKA REPUBLIKA
3:0 (18, 13, 17)

ARGENTINA
- SLOVENIJA
3:2 (18, -22, -27  17, 13) 

JAPONSKA - ARGENTINA
3:2 (24, -20, -30, 20, 13)

ITALIJA - SLOVENIJA
3:1 (-23, 19, 13, 18)

                                    
Lestvica:                           
ITALIJA             5  5 0  15:2  15
BELGIJA             5  3 2  11:8  10
SLOVENIJA           5  3 2  12:10  9
ARGENTINA           5  2 3  10:11  6
------------------------------------
JAPONSKA            5  2 3   8:11  5
DOMIN. REPUBLIKA    5  0 5   1:15  0
                                    

SKUPINA B, Ruse:
FRANCIJA - KITAJSKA
3:0 (20, 21, 17) 

NIZOZEMSKA - KANADA 
0:3 (-15, -23, -18)

BRAZILIJA - EGIPT
3:0 (17, 22, 20)

EGIPT - KANADA
0:3 (-25, -28, -19)

BRAZILIJA - FRANCIJA 
3:2 (20, 20, -21, -23, 12)

KITAJSKA - NIZOZEMSKA 
1:3 (-21, -13, 23, -13) 

FRANCIJA - EGIPT 
3:0 (22, 23, 16) 

KANADA - KITAJSKA 
3:1 (22, 19, -21, 23) 

NIZOZEMSKA - BRAZILIJA
3:1 (-21, 20, 20, 21)

KITAJSKA - EGIPT
1:3 (-26, -24, 17, -21)

NIZOZEMSKA - FRANCIJA 
3:2 (-23, -19, 21, 23, 13)

EGIPT - NIZOZEMSKA
1:3 (-18, -21, 23, -16)

BRAZILIJA
- KANADA
3:1 (22, -19, 23, 18) 

KITAJSKA - BRAZILIJA
0:3 (-21, -22, -17)

KANADA - FRANCIJA
1:3 (-22, -21, 22, -17)

Vrstni red: Brazilija, Nizozemska in Francija po 11, Kanada 9, Egipt 3, Kitajska brez točke.


SKUPINA C, Bari:
KAMERUN - TUNIZIJA
3:0 (20, 26, 21)  

AVSTRALIJA - RUSIJA 
0:3 (-21, -20, -16)

ZDA - SRBIJA 
3:2 (-15, 14, -21, 20, 10)  

AVSTRALIJA - ZDA
2:3 (-23, -20, 22, 23, -10)

KAMERUN - SRBIJA
0:3 (-28, -16, -17)  

AVSTRALIJA - KAMERUN 
3:1 (-21, 17, 22, 20) 

RUSIJA - TUNIZIJA 
3:0 (19, 6, 19) 

SRBIJA - TUNIZIJA 
3:1 (-20, 20, 21, 20)

ZDA - RUSIJA
3:1 (23, -20, 23, 20)

KAMERUN - ZDA
0:3 (-18, -20, -14)

SRBIJA - AVSTRALIJA 
3:1 (20, -21, 17, 19)

RUSIJA - KAMERUN
3:0 (16, 28, 15)

AVSTRALIJA
- TUNIZIJA
3:1 (-16, 17, 19, 16) 

ZDA - TUNIZIJA
3:0 (12, 18, 13)

SRBIJA - RUSIJA
3:2 (21, -24, 17, -22, 12)

Vrstni red: ZDA 13, Srbija 12, Rusija 10, Avstralija 7, Kamerun 3, Tunizija brez točk.


SKUPINA D, Varna:
BOLGARIJA - FINSKA
3:0 (21, 19, 22)

IRAN - PORTORIKO 
3:0 (19, 14, 18)

KUBA - POLJSKA
1:3 (-18, -19, 21, -14)

PORTORIKO - POLJSKA
0:3 (-14, -12, -15)

IRAN
- BOLGARIJA
3:1 (22, 20, -22, 19) 

FINSKA - KUBA 
3:1 (19, 19, -20, 16) 

BOLGARIJA - PORTORIKO 
3:0 (16, 18, 21) 

KUBA - IRAN 
3:1 (17, -18, 22, 19)

POLJSKA - FINSKA
3:1 (20, -26, 16, 15)

PORTORIKO - FINSKA
2:3 (-19, -23, 27, 21, -10)

KUBA - BOLGARIJA 
0:3 (-22, -16, -18)

KUBA - PORTORIKO
3:1 (15, -22, 21, 17)

IRAN - POLJSKA
0:3 (-21, -20, -22) 

FINSKA - IRAN
2:3 (-19, 22, 23, -23, -12)

BOLGARIJA - POLJSKA
1:3 (-14, 23, -22, -23)

Vrstni red: Poljska 15, Iran 11, Bolgarija 9, Finska 6, Kuba 3, Portoriko 1.


 

Kazalo