V velikem finalu je ugnal Italijana Maurizia Bormolinija. Tretji je bil Italijan Mirco Felicetti, ki je bil v malem finalu boljši od Benjamina Karla, tako da Avstrijci v tej sezoni še naprej ostajajo brez stopničk na tekmah svetovnega pokala. Karl je v osmini finala za 39 stotink premagal Tima Mastnaka, edinega Slovenca v izločilnih bojih.

Mastnak, nekdanji mladinski svetovni prvak, je imel 14. izid kvalifikacij. Za pet stotink sekunde je izločilne boje zgrešil Rok Marguč, ki se je moral zadovoljiti s 17. mestom. Jure Hafner je bil 26., Črt Ikovic pa 44. V ekipi še vedno manjkata lanski zmagovalec svetovnega pokala Žan Košir in Rok Flander.

Pri ženskah, kjer v konkurenci ni Glorie Kotnik, je bila najboljša Rusinja Ekaterina Tugedeševa, kar je njena dvanajsta zmaga kariere in prva sezone. Zadnjič je bila na najvišji stopnički na Rogli leta 2013. V velikem finalu je ugnala najboljšo v kvalifikacijah Avstrijko Julia Dujmovits.