EP v rokometu 2016, spored po dnevih

Petek, 15. 1.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:00 B Hrvaška 27 21 Belorusija Katovice
18:00 A Francija 30 23 Makedonija Krakov
18:15 B Islandija 26 25 Norveška Katovice
20:30 A Poljska 29 28 Srbija Krakov

Sobota, 16. 1.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:00 D Madžarska 32 27 Črna gora Gdansk
18:30 C Španija 32 29 Nemčija Vroclav
20:15 D Danska 31 25 Rusija Gdansk
20:45 C Švedska 23 21 Slovenija Vroclav

Nedelja, 17. 1.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:00 B Belorusija 39 38 Islandija Katovice
18:15 A Srbija 26 36 Francija Krakov
18:15 B Norveška 34 31 Hrvaška Katovice
20:30 A Makedonija 23 24 Poljska Krakov

Ponedeljek, 18. 1.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:00 D Rusija 27 26 Madžarska Gdansk
18:15 C Slovenija 24 24 Španija Vroclav
20:15 D Črna gora 28 30 Danska Gdansk
20:30 C Nemčija 27 26 Švedska Vroclav

Torek, 19. 1.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:15 B Belorusija 27 29 Norveška Katovice
18:15 A Makedonija 27 27 Srbija Krakov
20:30 A Francija 25 31 Poljska Krakov
20:30 B Hrvaška 37 28 Islandija Katovice

Sreda, 20. 1.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
17:15 C Nemčija 25 21 Slovenija Vroclav
17:15 D Rusija 28 21 Črna gora Gdansk
20:00 C Španija 24 22 Švedska Vroclav
20:00 D Danska 30 22 Madžarska Gdansk

Četrtek, 21. 1.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:15 1 Francija 34 23 Belorusija Krakov
20:30 1 Makedonija 24 34 Hrvaška Krakov

Petek, 22. 1.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:15 2 Nemčija 29 19 Madžarska Vroclav
20:30 2 Švedska 28 28 Rusija Vroclav

Sobota, 23. 1.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:15 1 Francija 32 24 Hrvaška Krakov
20:30 1 Poljska 28 30 Norveška Krakov

Nedelja, 24. 1.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:15 2 Nemčija 30 29 Rusija Vroclav
20:30 2 Španija 23 27 Danska Vroclav

Ponedeljek, 25. 1.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:15 1 Makedonija 31 31 Norveška Krakov
20:30 1 Poljska 32 27 Belorusija Krakov

Torek, 26. 1.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:15 2 Španija 31 29 Madžarska Vroclav
20:30 2 Švedska 28 28 Danska Vroclav

Sreda, 27. 1.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:00 1 Makedonija 29 30 Belorusija Krakov
16:00 2 Švedska 22 14 Madžarska Vroclav
18:15 2 Nemčija 25 23 Danska Vroclav
18:15 1 Francija 24 29 Norveška Krakov
20:30 1 Poljska 23 37 Hrvaška Krakov
20:30 2 Španija 25 23 Rusija Vroclav

Petek, 29. 1.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:00 0 Poljska 26 24 Švedska Vroclav
18:30 0 Francija 29 26 Danska Vroclav
18:30 0 Norveška 33 34 Nemčija Krakov
21:00 0 Španija 33 29 Hrvaška Krakov

Nedelja, 31. 1.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
15:00 0 Norveška 24 31 Hrvaška Krakov
17:30 0 Nemčija 24 17 Španija Krakov
Facebook

Za prikaz vsebine morate omogočiti vtičnike za družbena omrežja (Twitter, Facebook, Scribble, ...), ki uporabljajo piškotke za sledenje uporabnikov.

S pritiskom se strinjate z uporabo piškotkov!