Košarka, EP 2013, spored po dnevih

Sreda, 4. 9.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
14:30 A Izrael 71 75 Velika Britanija Ljubljana
14:30 C Gruzija 84 67 Poljska Celje
14:30 D Turčija 55 61 Finska Koper
14:30 B Latvija 86 75 Bosna in Hercegovina Jesenice
17:45 B Makedonija 80 81 Črna gora Jesenice
17:45 A Belgija 57 58 Ukrajina Ljubljana
17:45 D Švedska 51 79 Grčija Koper
17:45 C Španija 68 40 Hrvaška Celje TV SLO 2
21:00 A Francija 74 80 Nemčija Ljubljana
21:00 B Srbija 63 56 Litva Jesenice
21:00 C Češka 60 62 Slovenija Celje TV SLO 2
21:00 D Rusija 69 76 Italija Koper

Četrtek, 5. 9.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
14:30 C Hrvaška 77 76 Gruzija Celje
14:30 D Finska 81 60 Švedska Koper
14:30 A Ukrajina 74 67 Izrael Ljubljana
14:30 B Črna gora 72 73 Latvija Jesenice
17:45 C Poljska 68 69 Češka Celje
17:45 B Bosna in Hercegovina 67 77 Srbija Jesenice TV SLO 2
17:45 D Italija 90 75 Turčija Koper
17:45 A Nemčija 73 77 Belgija Ljubljana
21:00 A Velika Britanija 65 88 Francija Ljubljana
21:00 D Grčija 80 71 Rusija Koper
21:00 C Slovenija 78 69 Španija Celje TV SLO 2
21:00 B Litva 75 67 Makedonija Jesenice

Petek, 6. 9.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
14:30 B Črna gora 70 76 Bosna in Hercegovina Jesenice TV SLO 2
14:30 A Nemčija 83 88 Ukrajina Ljubljana
17:45 B Latvija 59 67 Litva Jesenice
17:45 A Belgija 76 71 Velika Britanija Ljubljana
21:00 B Makedonija 89 75 Srbija Jesenice
21:00 A Francija 82 63 Izrael Ljubljana

Sobota, 7. 9.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
14:30 C Španija 60 39 Češka Celje
14:30 D Rusija 62 81 Švedska Koper
17:45 D Italija 62 44 Finska Koper
17:45 C Hrvaška 74 70 Poljska Celje TV SLO 2
21:00 D Turčija 61 84 Grčija Koper
21:00 C Gruzija 68 72 Slovenija Celje TV SLO 2

Nedelja, 8. 9.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
14:30 A Velika Britanija 81 74 Nemčija Ljubljana
14:30 C Poljska 53 89 Španija Celje
14:30 D Finska 86 83 Rusija Koper
14:30 B Bosna in Hercegovina 62 54 Makedonija Jesenice
17:45 C Češka 95 79 Gruzija Celje
17:45 D Grčija 72 81 Italija Koper TV SLO 2
17:45 A Ukrajina 71 77 Francija Ljubljana
17:45 B Srbija 80 71 Latvija Jesenice
21:00 D Švedska 74 87 Turčija Koper
21:00 C Slovenija 74 76 Hrvaška Celje TV SLO 2
21:00 A Izrael 87 69 Belgija Ljubljana
21:00 B Litva 77 70 Črna gora Jesenice

Ponedeljek, 9. 9.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
14:30 D Grčija 77 86 Finska Koper
14:30 A Velika Britanija 68 87 Ukrajina Ljubljana
14:30 C Gruzija 59 83 Španija Celje
14:30 B Latvija 76 66 Makedonija Jesenice
17:45 A Nemčija 80 76 Izrael Ljubljana
17:45 D Italija 82 79 Švedska Koper
17:45 C Hrvaška 70 53 Češka Celje
17:45 B Litva 72 78 Bosna in Hercegovina Jesenice TV SLO 2
21:00 D Turčija 77 89 Rusija Koper
21:00 C Slovenija 61 71 Poljska Celje TV SLO 2
21:00 B Črna gora 83 76 Srbija Jesenice
21:00 A Belgija 65 82 Francija Ljubljana

Sreda, 11. 9.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
14:30 E Latvija 85 51 Ukrajina Ljubljana TV SLO 2
17:45 E Belgija 69 76 Srbija Ljubljana TV SLO 2
21:00 E Litva 76 62 Francija Ljubljana TV SLO 2

Četrtek, 12. 9.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
14:30 F Finska 63 88 Hrvaška Ljubljana TV SLO 2
17:45 F Grčija 79 75 Španija Ljubljana TV SLO 2
21:00 F Slovenija 84 77 Italija Ljubljana TV SLO 2

Petek, 13. 9.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
14:30 E Litva 86 67 Belgija Ljubljana TV SLO 2
17:45 E Ukrajina 82 75 Srbija Ljubljana TV SLO 2
21:00 E Francija 102 91 Latvija Ljubljana TV SLO 2

Sobota, 14. 9.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
14:30 F Hrvaška 76 68 Italija Ljubljana TV SLO 2
17:45 F Španija 82 56 Finska Ljubljana TV SLO 2
21:00 F Grčija 65 73 Slovenija Ljubljana TV SLO 2

Nedelja, 15. 9.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
14:30 E Latvija 56 60 Belgija Ljubljana TV SLO 2
17:45 E Ukrajina 63 70 Litva Ljubljana TV SLO 2
21:00 E Srbija 77 65 Francija Ljubljana TV SLO 2

Ponedeljek, 16. 9.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
14:30 F Hrvaška 92 88 Grčija Ljubljana TV SLO 2
17:45 F Italija 86 81 Španija Ljubljana TV SLO 2
21:00 F Finska 92 76 Slovenija Ljubljana TV SLO 2
Videonovice
Kaj smo iztržili od EuroBasketa? 00:02:24, 23.09.2013
Organizacija EP-ja v številkah 00:01:59, 23.09.2013
Analiza po tekmi Francija - Litva 00:04:34, 23.09.2013
Lakovič in Nachbar zadnjič? 00:03:09, 23.09.2013
Zvezdniki prvenstva: Boris Diaw 00:02:29, 23.09.2013
Špancem bronasta medalja 00:00:58, 22.09.2013
Slovenci so se poslovili z zmago 00:01:20, 22.09.2013
Pau Gasol: Pogrešam igro 00:01:59, 22.09.2013
Anekdote slovenskih košarkarjev 00:03:34, 22.09.2013
Navijači zvesto sledijo junakom 00:02:05, 22.09.2013
Lipko in njegova zgodba 00:03:23, 22.09.2013
Z Goranom Dragićem na štiri oči 00:03:33, 22.09.2013