Slovenska nogometna liga, 2017-2018, spored po dnevih

Sobota, 15. 7.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:00 1-4 Ankaran H. 0 0 Triglav Kranj Dravograd
20:20 1-4 Maribor 1 0 Aluminij Maribor

Nedelja, 16. 7.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:00 1-4 Krško 2 1 Gorica Krško
18:00 1-4 Rudar Velenje 2 1 Domžale Velenje
20:20 1-4 Olimpija 3 1 Celje Ljubljana

Petek, 21. 7.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:00 1-4 Aluminij 4 2 Krško Kidričevo

Sobota, 22. 7.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:50 1-4 Triglav Kranj 2 3 Maribor Kranj
20:00 1-4 Rudar Velenje 3 1 Ankaran H. Velenje

Nedelja, 23. 7.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:00 1-4 Domžale 4 0 Celje Domžale
20:20 1-4 Gorica 0 2 Olimpija Nova Gorica

Petek, 28. 7.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
20:00 1-4 Krško 1 1 Triglav Kranj Krško

Sobota, 29. 7.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
20:20 1-4 Maribor 1 0 Rudar Velenje Maribor

Nedelja, 30. 7.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:50 1-4 Olimpija 4 0 Aluminij Ljubljana
18:00 1-4 Ankaran H. 1 3 Domžale Dravograd
20:00 1-4 Celje 1 0 Gorica Celje

Petek, 4. 8.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:00 1-4 Aluminij 2 2 Celje Kidričevo

Sobota, 5. 8.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:50 1-4 Triglav Kranj 0 0 Olimpija Kranj
20:30 1-4 Rudar Velenje 0 1 Krško Velenje

Nedelja, 6. 8.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:50 1-4 Ankaran H. 1 5 Maribor Dravograd
20:00 1-4 Domžale 1 1 Gorica Domžale

Petek, 11. 8.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:00 5-8 Celje 1 1 Triglav Kranj Celje
20:20 5-8 Maribor 0 0 Domžale Maribor

Sobota, 12. 8.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:00 5-8 Gorica 1 0 Aluminij Nova Gorica
20:20 5-8 Olimpija 4 0 Rudar Velenje Ljubljana

Nedelja, 13. 8.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:00 5-8 Krško 2 2 Ankaran H. Krško

Sobota, 19. 8.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:00 5-8 Triglav Kranj 1 3 Gorica Kranj
20:20 5-8 Maribor 3 2 Krško Maribor

Nedelja, 20. 8.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:50 5-8 Ankaran H. 1 3 Olimpija Dravograd
20:00 5-8 Domžale 2 2 Aluminij Domžale

Ponedeljek, 21. 8.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
20:00 5-8 Rudar Velenje 2 1 Celje Velenje

Sobota, 26. 8.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:00 5-8 Celje 4 1 Ankaran H. Celje
20:20 5-8 Gorica 1 0 Rudar Velenje Nova Gorica

Nedelja, 27. 8.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:00 5-8 Aluminij 2 0 Triglav Kranj Kidričevo
18:00 5-8 Krško 4 2 Domžale Krško
20:20 5-8 Olimpija 0 0 Maribor Ljubljana

Petek, 8. 9.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:00 5-8 Rudar Velenje 0 0 Aluminij Velenje
20:20 5-8 Maribor 0 0 Celje Maribor

Sobota, 9. 9.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:00 5-8 Ankaran H. 0 2 Gorica Dravograd
18:00 5-8 Domžale 6 1 Triglav Kranj Domžale

Nedelja, 10. 9.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:50 5-8 Krško 2 4 Olimpija Krško

Petek, 15. 9.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:45 9-12 Celje 0 0 Krško Celje

Sobota, 16. 9.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
14:00 9-12 Triglav Kranj 1 2 Rudar Velenje Kranj
16:00 9-12 Aluminij 1 1 Ankaran H. Kidričevo
20:20 9-12 Olimpija 1 0 Domžale Ljubljana

Nedelja, 17. 9.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:00 9-12 Gorica 0 3 Maribor Nova Gorica

Petek, 22. 9.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
20:20 9-12 Aluminij 2 3 Maribor Kidričevo

Sobota, 23. 9.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
14:00 9-12 Triglav Kranj 1 3 Ankaran H. Kranj
16:00 9-12 Gorica 2 1 Krško Nova Gorica
20:20 9-12 Celje 0 0 Olimpija Celje

Nedelja, 24. 9.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:45 9-12 Domžale 0 1 Rudar Velenje Domžale

Petek, 29. 9.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:45 9-12 Celje 1 1 Domžale Celje

Sobota, 30. 9.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
15:00 9-12 Ankaran H. 0 3 Rudar Velenje Dravograd
17:00 9-12 Krško 2 0 Aluminij Krško
20:20 9-12 Maribor 0 0 Triglav Kranj Maribor

Nedelja, 1. 10.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:50 9-12 Olimpija 2 1 Gorica Ljubljana

Petek, 13. 10.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
20:20 9-12 Rudar Velenje 1 2 Maribor Velenje

Sobota, 14. 10.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
13:00 9-12 Triglav Kranj 3 1 Krško Kranj
15:00 9-12 Gorica 2 1 Celje Nova Gorica
17:00 9-12 Domžale 6 0 Ankaran H. Domžale
20:20 9-12 Aluminij 1 2 Olimpija Kidričevo

Petek, 20. 10.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
20:20 13-16 Olimpija 3 0 Triglav Kranj Ljubljana

Sobota, 21. 10.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
13:00 13-16 Celje 1 2 Aluminij Celje
15:00 13-16 Gorica 1 3 Domžale Nova Gorica
20:20 13-16 Maribor 1 0 Ankaran H. Maribor

Torek, 24. 10.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
17:30 13-16 Krško 0 3 Rudar Velenje Krško

Sobota, 28. 10.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
13:00 13-16 Ankaran H. 1 1 Krško Dravograd
15:00 13-16 Triglav Kranj 0 2 Celje Kranj
20:20 13-16 Domžale 0 1 Maribor Domžale

Nedelja, 29. 10.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:50 13-16 Rudar Velenje 0 0 Olimpija Velenje
18:45 13-16 Aluminij 0 3 Gorica Kidričevo

Petek, 3. 11.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:00 13-16 Celje 2 1 Rudar Velenje Celje

Sobota, 4. 11.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
13:00 13-16 Gorica 0 3 Triglav Kranj Nova Gorica
15:00 13-16 Aluminij 0 1 Domžale Kidričevo
20:20 13-16 Krško 0 5 Maribor Krško

Nedelja, 5. 11.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:50 13-16 Olimpija 1 0 Ankaran H. Ljubljana

Petek, 17. 11.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
20:20 13-16 Maribor Olimpija Maribor

Sobota, 18. 11.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
12:00 13-16 Ankaran H. Celje Dravograd
14:00 13-16 Triglav Kranj Aluminij Kranj
20:20 13-16 Rudar Velenje Gorica Velenje

Nedelja, 19. 11.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:45 13-16 Domžale Krško Domžale

Sobota, 25. 11.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
13:00 17-20 Triglav Kranj Domžale Kranj
15:00 17-20 Gorica Ankaran H. Nova Gorica
20:20 17-20 Celje Maribor Celje

Nedelja, 26. 11.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:50 17-20 Olimpija Krško Ljubljana
18:45 17-20 Aluminij Rudar Velenje Kidričevo
Kazalo