Rokomet, SP 2017, spored po dnevih

Sreda, 11. 1.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
20:45 A Francija 31 16 Brazilija Pariz

Četrtek, 12. 1.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
14:00 B Slovenija 42 25 Angola Metz
17:45 B Makedonija 34 30 Tunizija Metz
17:45 A Rusija 39 29 Japonska Nantes
20:45 A Poljska 20 22 Norveška Nantes
20:45 B Španija 27 21 Islandija Metz

Petek, 13. 1.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
14:00 D Katar 20 22 Egipt Pariz
14:00 C Belorusija 28 32 Čile Rouen
17:45 A Japonska 19 31 Francija Nantes
17:45 C Nemčija 27 23 Madžarska Rouen
17:45 D Švedska 33 16 Bahrajn Pariz
20:45 C Hrvaška 28 23 Savdska Arabija Rouen
20:45 D Danska 33 22 Argentina Pariz

Sobota, 14. 1.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
14:45 A Brazilija 28 24 Poljska Nantes
14:45 B Islandija 25 26 Slovenija Metz
17:45 A Norveška 28 24 Rusija Nantes
17:45 B Tunizija 21 26 Španija Metz
20:45 D Egipt 28 35 Danska Pariz
20:45 C Madžarska 28 31 Hrvaška Rouen
20:45 B Angola 22 31 Makedonija Metz

Nedelja, 15. 1.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
14:45 D Argentina 17 35 Švedska Pariz
14:45 B Islandija 22 22 Tunizija Metz
14:45 C Čile 14 35 Nemčija Rouen
17:45 D Bahrajn 22 32 Katar Pariz
17:45 A Francija 31 28 Norveška Nantes
20:45 A Brazilija 27 24 Japonska Nantes
20:45 C Savdska Arabija 26 29 Belorusija Rouen

Ponedeljek, 16. 1.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
17:45 C Madžarska 34 29 Čile Rouen
17:45 B Slovenija 29 22 Makedonija Metz
17:45 D Egipt 31 29 Bahrajn Pariz
20:45 D Danska 27 25 Švedska Pariz
20:45 A Poljska 20 24 Rusija Nantes
20:45 C Hrvaška 31 25 Belorusija Rouen
20:45 B Španija 42 22 Angola Metz

Torek, 17. 1.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
14:00 A Norveška 39 26 Brazilija Nantes
17:45 B Slovenija 28 28 Tunizija Metz
17:45 C Nemčija 38 24 Savdska Arabija Rouen
17:45 A Poljska 26 25 Japonska Nantes
17:45 D Katar 21 17 Argentina Pariz
20:45 B Angola 19 33 Islandija Metz
20:45 A Rusija 24 36 Francija Nantes

Sreda, 18. 1.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
14:00 C Savdska Arabija 24 37 Madžarska Rouen
14:00 D Argentina 26 31 Egipt Pariz
17:45 D Danska 30 26 Bahrajn Pariz
17:45 C Belorusija 25 31 Nemčija Rouen
20:45 C Hrvaška 37 22 Čile Rouen
20:45 B Makedonija 25 29 Španija Metz
20:45 D Švedska 36 25 Katar Pariz

Četrtek, 19. 1.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
14:00 A Rusija Brazilija Nantes
14:00 B Tunizija Angola Metz
17:45 B Makedonija Islandija Metz
17:45 A Francija Poljska Nantes
20:45 B Španija Slovenija Metz
20:45 A Japonska Norveška Nantes

Petek, 20. 1.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
14:00 D Bahrajn Argentina Pariz
14:00 C Čile Savdska Arabija Rouen
17:45 D Švedska Egipt Pariz
17:45 C Nemčija Hrvaška Rouen
20:45 D Katar Danska Pariz
20:45 C Belorusija Madžarska Rouen

Sobota, 21. 1.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:00 1 B1 A4
18:00 2 B2 A3
20:45 3 B3 A2
20:45 4 B4 A1

Nedelja, 22. 1.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:00 8 C1 D4
16:00 7 C2 D3
18:00 6 C4 D1
20:45 5 C3 D2

Torek, 24. 1.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
20:45 4 ZO7 ZO8
20:45 3 ZO5 ZO6
20:45 2 ZO3 ZO4
20:45 1 ZO1 ZO2

Četrtek, 26. 1.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
20:45 1 ZC3 ZC4 Pariz

Petek, 27. 1.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
20:45 2 ZC1 ZC2 Pariz

Sobota, 28. 1.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
20:45 1 PP1 PP2 Pariz

Nedelja, 29. 1.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
17:30 2 ZP1 ZP2 Pariz
Facebook

Za prikaz vsebine morate omogočiti vtičnike za družbena omrežja (Twitter, Facebook, Scribble, ...), ki uporabljajo piškotke za sledenje uporabnikov.

S pritiskom se strinjate z uporabo piškotkov!