Razmerje v strelih na vrata je bilo 34:28, Luka Gračnar je znova zbral 27 obramb. To je bila že deseta zmaga Salzburžanov zapored, v letošnji končnici so doživeli le en poraz (v Beljaku po podaljšku).

Gostitelji so povedli v 5. minuti, ko je John Hughes dosegel 18. zadetek v letošnji sezoni. V 14. minuti je po protinapadu izenačil Nikolaus Hartl. V drugi tretjini so imeli Capitalsi dve zaporedni izključitvi. Thomas Raffl je ob "power playu" zadel za 2:1.

V zadnji tretjini so se biki razigrali. Po veliki napaki gostov je do ploščka prišel Ryan Duncan, ki je povišal na 3:1. Raffl je z igralcem več zadel še v 47. minuti, končni izid je postavil Ben Walter. Izbranci Jima Bonija so bili v zadnji tretjini popolnoma izgubljeni.