Gal Koren je bil neustavljiv za obrambo Nottinghama. Foto: Aleš Fevžer

V Tivoliju je Olimpija v nedeljo zvečer zmagala s 3:1, tokrat pa je 400 gledalcev videlo novo dobro predstavo zeleno-belih, ki so povedli že v 43. sekundi, ko se je pred vrati Angležev sijajno znašel Koren, podal je Gregor Koblar. V 3. minuti so Angleži izenačili, Tomaža Trelca je ukanil Bruce Graham. V 13. minuti je Miha Logar z močnim strelom izkoristil prednost igralca več.

V drugi tretjini tudi danes ni bilo zadetkov. V 48. minuti se je v gneči pred vrati gostov lepo znašel Koren. Dve minuti zatem je priključek ujel Max Parent. Razigrani Koren je v 51. minuti povišal na 4:2, že v naslednji akciji pa je znova znižal Colby Cohen. V zadnji minuti so Angleži skušali brez vratarja izenačiti, a spremembe izida ni bilo.

V petek bi se morali izbranci Fabiana Dahlema na Bledu srečati z Jeseničani na Poletni ligi Rudi Hiti, a so železarji odpovedali nastop, saj so šele dobro začeli priprave na novo sezono Lige INL.
V nadaljevanju priprav se bodo Ljubljančani v sredo v Tivoliju pomerili še s študentsko selekcijo Utica College.