"Lisice" iz Južne Tirolske so pred 500 gledalci v Tivoliju povedle že po minuti in pol igre, ko je vratarja Jeffa Frazzeja matiral Marc-Olivier Vallerand. Dobro minuto pozneje je Nicholas Palmieri povišal na 2:0.

Razmerje strelov 39:31 za Bolzano
Zmaji so bili v nadaljevanju tretjine enakovrednejši, a jim ni uspelo zatresti mreže gostov. Nik Pem je ob izteku tretjine stresel vratnico. Bolzano je v drugi tretjini brez večjih težav nadziral potek tekme. Pobuda domačih je bila jalova. Tik pred koncem je Marco Insam s strelom pod prečko povišal na 3:0. V zadnji tretjini so gostje dosegli še četrti gol, za katerega je v 50. minuti poskrbel Alexander Egger in zapečatil usodo zeleno-belih. Razmerje strelov je bilo 39:31 za Bolzano.

Olimpija bo že v ponedeljek igrala tekmo z Dornbirnom.