Los Angeles na krilih Quicka sezono začel z zmago

Chicago se je poigral s prvakom
6. oktober 2017 ob 07:22
New York - MMC RTV SLO

Hokejisti Los Angelesa so na uvodni tekmi nove sezone pred svojimi gledalci premagali Philadelphio z 2:0.

Junak tekme je bil Jonathan Quick, ki je ustavil vseh 35 strelov. Lani se je Quick poškodoval prav na prvi tekmi sezone, zaradi česar je moral izpustiti 59 tekem. Gola sta dosegla Trevor Lewis in Tyler Toffoli. Kapetan Anže Kopitar je v 23 minutah sprožil dva strela v okvir vrat, en strel je z rokavico mojstrsko ukrotil Michal Neuvirth.

Chicago je ugnal Pittsburgh kar z 10:1. Brandon Saad se je ob vrnitvi v Chicago izkazal s hat-trickom, Ryan Hartman pa je zbral gol in štiri podaje.

# 06.10.2017 ob 08:28
Deset golov Chicaga prvakom, članek je pa naslovljen z zmago Kingsov?? :)
Tudi prav ...
gdsostro
# 06.10.2017 ob 09:20
Res super za Kingse in Kopija.....ampak definitivno bi si Chicago zaslužil večjo pozornost....10 golov aktualnim prvakom.....3kratni prvaki od 2010....

V ligi je 31 ekip ne samo Kingsi
krnekilojz
# 06.10.2017 ob 09:55
Edini Slovenec igra pri Kingsih in vi se vtikate v take banalnosti. Če že ne navijate za Kingse vam malo patriotizma ne bi škodilo. Gofljači ste nevredni besed, ki samo lajajo v luno in upajo, da bo ta odgovorila.
buckeee
# 06.10.2017 ob 08:16
glede na to katera dva ima zraven v napadu, ne bo veliko pik
Springbok
# 06.10.2017 ob 08:45
CHICAGO - PITTSBURGH 10:1 !!!!!!
Sem šel preverjati, ali ne gre za tiskarsko napako.
sk7744
# 06.10.2017 ob 11:54
Se strinjam s kritiki, da so nekateri članki za pokrivanje določenih športov pod kritiko (isto sem že pred kratkim napisal za npr. pokrivanje Serie A v primerjavi z La Ligo, Premier League in pa Bundesligo). Aktualni prvaki v drugi tekmi doživijo katastrofalen poraz, pa da je v teh prvih dveh dneh bilo doseženih že kar precej hat-trickov tudi ni omembe vredno... Nič nimam proti dodatni omembi Kingsov, ampak naj si pisci člankov vzamejo nekaj več časa, preden objavijo novico, in se še vsaj malo potrudijo z vsebino. Ker drugače je bolje, da se objavljajo samo rezultati in pa lestvice, pa povezava na uradno NHL stran za dodatne informacije... :)
roccer
# 06.10.2017 ob 10:35
@krnekilojz,

točno tako, pa naj berejo nhl prispevke na drugih portalih. takih ljudi res ne razumem, samo kritizirat znajo.
BobPaisley1963
# 06.10.2017 ob 08:58
CHICAGO - PITTSBURGH 10:1!

V dobri minuti sredi prve tretjine so jim nasuli 3 gole. Sem pogledal highlightse. Patrick Kane je imel dve noro dobri podaji.
Naslov je pravilen.
Bravo Kopi in druščina. Po navadi so prve tekme zgubljali.
Nergači, nehite s temi trapastimi komentarji.

Je pa bilo v teh dveh dneh zelo veliko hattrickov - McDavid, Ovechkin, Simmonds, Chicago...
# 06.10.2017 ob 08:56
Quick odličen, igra kingsov pa ni ponudila nič novega. Že takoj ko so povedali da bo na klopi Stevens in da bodo igrali s precej enako zasedbo sem bil skeptičen kako bo to izgledalo. Sicer je morda res nehvaležno ali celo krivično soditi po eni tekmi, toda ne vem če se bo letos kaj spremenilo na bolje. Upam seveda da me bodo demantirali.