Ljubljančani so po rednem delu zmagali devetič. S tremi tekmami več imajo toliko točk kot Jeseničani. Foto: www.alesfevzer.com

Ljubljančani so v Asiagu že po sedmih minutah vodili z 2:0. Zadela sta Miha Zajc in Nik Grahut. Prva tretjina se je končala z 2:1. V sedmi minuti druge tretjine sta zadeli obe ekipi in tako ostali v stiku. Za Ljubljančane je bil najprej uspešen Črt Snoj, za gostitelje pa slabe pol minute pozneje Giulio Scandella.

Odločilni gol Uroša Batiča
V 41. minuti je Uroš Batič znova poskrbel za dva gola prednosti Olimpije, Enrico Miglioranzi je v 48. minuti še približal domačine na gol zadetka, a to je bilo vse, kar so zmogli. Razmerje strelov je bilo sicer 44:37 za Asiago.

Razmerje strelov 46:45 za Jesenice
Jeseničani so v Rittnu sprožili več strelov v okvir vrat kot domači (46:45), a ostali praznih rok. Rittner je v 44. minuti povedel s 4:0, nato pa sta poraz železarjev ublažila Gašper Glavič in Tadej Čimžar.