Trener Bojan Zajc je 20 ur po porazu v Bolzanu spočil prvega vratarja Jeffa Frazeeja, priložnost je dobil Jakob Rajšp. Imel je veliko dela, razmerje v strelih je bilo 36:28.

Buldogi so povedli v peti minuti, ko je bil natančen Dustin Sylvester. Med 6. in 10. minuto je Olimpija igrala z igralcem več, nekaj trenutkov celo z dvema več, a izenačenja ni bilo. 52 sekund pred koncem uvodne tretjine je James Arniel povišal na 2:0.

V 25. minuti je imela Olimpija prednost igralca več, branilec Jonathan Harty je znižal z močnim strelom. Tri minute zatem je Oliver Achermann znova poskrbel za lepo prednost Dornbirna z bekhendom. Adis Alagić je po podaji Raphaela Bussieresa znova znižal z bližine, a Olimpija v obrambi ni bila zbrana. V 34. minuti je Charlie Sarault zadel za 4:2.

V zadnji tretjini sta mreži mirovali, Olimpija je vzpostavila ravnotežje, razmerje v strelih je bilo 10:10. Pol minute pred koncem je Rajšp zapustil vrata, a spremembe izida ni bilo. Zeleno-beli tako ostajajo brez zmage v Dornbirnu, kjer so doživljali poraze tudi s precej močnejšo zasedbo.

V torek čaka Ljubljančane tekma slovenskega superpokala v Podmežakli, v petek pa v Tivoli prihaja Gradec, ki ga vodi Ivo Jan.