Goran Dragić dokazuje odlično pripravljenost. Foto: EPA

Dragić je v zmagi nad Portlandom s 104:98 v igro vstopil s klopi. Zadel je vseh pet metov za dve točki, izza črte pa je bil polovično uspešen (2/4). Svojemu točkovnemu izkupičku je dodal še pet podaj in skok. "Dvomestna" sta bila še Marcus Morris (15) in Channing Frye (14), ki je po težavah s srcem zaigral po več kot enem letu.

Udrih je na prvi tekmi s Knicksi, ki so na uvodni pripravljalni tekmi v Providenceu s 103:102 ugnali Boston, igral 19 minut. Ob metu 2/8 je vknjižil štiri točke in prispeval štiri podaje. Izkazal se je novinec Tim Hardaway jr., sin nekdanjega zvezdnika Golden Stata in Miamija, ki je 10 od svoji 16 točk dosegel v zadnji četrtini. Z 18 točkami je bil najučinkovitejši Iman Shumpert.

Redni del sezona Lige NBA se bo začel 29. oktobra.