Vassilis Spanoulis je znova zadel trojko, ko je bilo to najbolj potrebno. Foto: EPA

Nato je Kostas Sloukas izenačil, Vassilis Spanoulis pa s trojko minuto in 20 sekund pred koncem zadel za 60:57. Sledila sta dva zapravljena napada Crvene zvezde, en met za tri je zgrešil tudi Jaka Blažič. Naposled je vse upe gostov s trojko v zadnji sekundi napada pokopal Brent Petway.

Pri domačih je bil s 15 točkami najučinkovitejši Vassilis Spanoulis, medtem ko jih je Boban Marjanović na drugi strani dosegel 17 in dodal še 13 skokov. Blažič je v 20 minutah prispeval pet točk.

Laboral med najboljših 16
V tej skupini je Laboral Kutxa s 93:89 ugnala Valencio in si zagotovila napredovanje med najboljših 16. Mirza Begić je v statistiko vpisal štiri točke v 20 minutah, Saša Vujačić pa tri v sedmih.

64:59 (13:16, 14:12, 15:20, 22:11)
Spanoulis in Sloukas 12, Lafayette 11; Marjanović 17, Blažič 5 v 20 minutah.

LABORAL KUTXA - VALENCIA
93:89 (28:24, 23:23, 18:15, 24:27)
Causeur 21, San Emeterio 13, Begić 4 v 20 minutah, Vujačić 3 v 7 minutah; Nedović 17.