Po prvem polčasu so Novomeščani vodili s 36:30, potem pa so v tretji četrtini dosegli le sedem točk. V petnajstih minutah drugega dela so dosegli vsega trinajst točk in gostitelji so prevzeli pobudo. Izraelci so najvišjo prednost dosegli v 35. minuti (73:51) po delnem izidu 43:15.

Prvi strelec Krke v Izraelu je bil Ive Ivanov s 14 točkami, Matic Rebec je imel sedem podaj in 12 točk, Jure Lalić pa je zbral 10 točk. Krka je izgubila 24 žog, zadela pa je le tri trojke iz dvanajstih poskusov.

Anzulović debitiral z grenkim porazom
Maccabi je zmagal z višjo razliko kot Krka v Novem mestu, zato imajo varovanci novega trenerja Vladimirja Anzulovića le še teoretične možnosti za napredovanje v osmino finala. Na preostalih dveh tekmah bodo gostili finsko Katajo in Asvel.