Željko Zagorac, ki je kapetan Heliosa, je vpisal osem točk in ujel šest odbitih žog. Foto: www.alesfevzer.com

Domžalčani, ki so Laščanom prizadejali prvi poraz letos v Ligi Telemach, so v prvem polčasu že vodili z dvomestno prednostjo, a so se pivovarji vrnili v igro. Dobrih šest minut pred koncem je izza črte za 57:57 zadel Danijel Vujasinović. Sledil je silovit odgovor domačih košarkarjev, ki so po tehnični napaki Jakoba Čebaška naredili serijo 13:0.

Đorđe Lelić, ki je bil z 21 točkami prvi strelec tekme, je zaključil delni izid in zadel za 70:57, nato pa je napravil nešportno osebno napako nad Brankom Đekićem. Štiriminutni strelski mrk je bil za Zlatorog usoden. 20 točk je dodal Travis Chon, Đekić pa je bil z 12 najboljši pri Laščanih.