Ali Ahmed Mabkhout je Al-Jaziri priboril polfinale klubskega SP-ja in dvoboj s slovitim Realom. Foto: Reuters

Edini zadetek je dosegel Ali Ahmed Mabkhout v 52. minuti. Za Urawo je nekdanji slovenski reprezentant Zlatan Ljubijankić igral od 76. minute. V polfinalu bo Al-Jazira v sredo ob 18. uri igrala z evropskim prvakom, madridskim Realom. Prenos bo na TV SLO 2.

V prvem četrtfinalu so nogometaši mehiške Pachuce po podaljšku z 1:0 premagali afriški Wydad iz Casablance, ki je od 69. minute igral z igralcem manj. Edini gol je v 112. minuti dosegel Victor Guzman.

Pachuca se bo v torkovem polfinalu pomerila z brazilskim Gremiom, zmagovalcem pokala Amerike, ki se je tako kot Real Madrid v polfinale uvrstil neposredno.