Ne spreglejte
slice
Müller bo zaradi poškodbe izpustil vse derbije
Vrnil naj bi se 18. novembra, 23. oktober 2017 ob 18:24 Thomas Müller bo zaradi poškodbe stegenske mišice počival vsaj tri tedne. Začasni kapetan Bayerna bo izpustil vse štiri ključne tekme do reprezentančnega premora.
6
Hercogova vse bližje najboljši stoterici
5
23. oktober 2017 ob 12:09 Najvišjeuvrščena slovenska teniška igralka Polona Hercog se počasi in zanesljivo vzpenja po lestvici WTA.
Svetla francoska prihodnost: Mbappe zlati deček, Dembele na drugem mestu
6
23. oktober 2017 ob 13:19 Francoz Kylian Mbappe je dobitnik nagrade zlati deček, ki jo najboljšemu nogometašu, mlajšemu od 21 let, v Evropi podeljuje italijanski časnik Tuttosport.
Cavani na le classiquu v 93. minuti PSG-ju zagotovil točko
4
23. oktober 2017 ob 07:13 V derbiju francoskega prvenstva sta se Marseille in PSG razšla brez zmagovalca (2:2). Edinson Cavani je v 93. minuti poskrbel, da Parižani tudi po desetih krogih ostajajo neporaženi.
Na vrhu Panvita Pomgrad in Calcit Volley
7
23. oktober 2017 ob 10:45 Za odbojkaricami in odbojkarji so trije krogi DP-ja. Medtem ko pri dekletih po pričakovanjih vrh lestvice pripada najboljšim ekipam, je pri moških precej bolj izenačeno, prva je zdaj Panvita Pomgrad.
V Vidmu štirje zadetki Juventusa z igralcem manj Nogometaši Napolija in Interja so se na derbiju 9. kroga italijanskega prvenstva razšli brez zadetkov. Obe vodilni moštvi tako še naprej ostajata brez poraza.
4
Odbojkarji ACH Volleyja na poti v Ligo prvakov porazili Brčko Odbojkarji ACH Volleyja so se zanesljivo uvrstili v tretji krog kvalifikacij za skupinski del Lige prvakov. Tudi na povratni tekmi so s 3:0 (21, 19, 15) premagali Mladost Brčko.
2
Marquez naredil velik korak k novemu naslovu Hondin motociklist Marc Marquez je zmagovalec dirke za VN Avstralije v razredu motoGP. Na Phillip Islandu sta mu na odru družbo delala Yamahina dirkača Valentino Rossi in Maverick Vinales.
5
Pliškova v uvodu zanesljivo ugnala Venus Williams Čehinja Karolina Pliškova je v uvodnem nastopu WTA-finala v Singapurju v beli skupini prepričljivo premagala ameriško veteranko Venus Williams v dveh nizih s 6:2 in 6:2.
5
Ilirija v Domžalah prvič slavila v prvoligaški druščini Košarkarji Ilirije, ki so letos novinci v Ligi Nova KBM, so v gosteh ugnali Helios Sunse (64:72), Rogaška, Sixt Primorska in Šenčur pa so vknjižili še druge zmage.
16
Jeseničani s tremi goli v zadnjih 10 minutah do velikega preobrata Hokejisti SIJ-a Acronija Jesenic so na tekmi 12. kroga Alpske lige po kazenskih strelih premagali Feldkirch s 5:4.
19
Američan Wilson zadal Muri prvi poraz v drugi ligi Za nogometaši Mure je neuspešen teden. Po torkovem porazu na prvi četrtfinalni tekmi slovenskega pokala v Celju so štiri dni pozneje prvič letos s sklonjenimi glavami zapuščali zelenico v drugi ligi.
5
Messi in soigralci bodo 11. novembra odprli stadion Lužniki Dvoboj Rusije in Argentine bo prva tekma na prenovljenem stadionu Lužniki v Moskvi, kjer bo na svetovnem prvenstvu med 14. junijem in 15. julijem prihodnje leto sedem tekem, tudi prva in finalna.
5
Gisinova strgala notranjo križno vez Švicarska alpska smučarka Michelle Gisin se je poškodovala na treningu veleslaloma v Söldnu, prizorišču uvodne tekme letošnje sezone.
5
Crvena zvezda v zadnji četrtini Barceloni nasula 28 točk Košarkarji Crvene zvezde so v 2. krogu Evrolige v Pionirju z 90:82 premagali Barcelono, ki je v 38. minuti povedla, nato pa ni dosegla več nobene točke.
9

Citat za prebrat
link
Lindsey Vonn
2
23. oktober 2017 ob 09:42 Hudo mi je ob novici, da si je Ilka poškodovala kolenske vezi. To se je zgodilo tudi meni pred zadnjimi olimpijskimi igrami. Želim ti vse dobro, Ilka, dobro okrevaj.