Ne spreglejte
slice
Foto in video: Želeli so si zmage in poštenega sojenja - in dobili oboje. Se vidimo v Varaždinu!
MMC na prizorišču, 17. januar 2018 ob 21:37 "Sodite pošteno, za vse enako!" so slovenski navijači, že pred tekmo popolnoma prepričani o slovenski zmagi, sporočali sodniškemu paru, ki je delil pravico na odločilni tekmi s Črno goro.
31
Peter Prevc v letenju najde dodatno motivacijo in sproščenost
54
17. januar 2018 ob 10:39 Konec tedna bodo smučarski letalci na svetovnem prvenstvu v Oberstdorfu lovili žlahtne snežinke. Zlato bo branil Peter Prevc, ki je pred dvema letoma na Kulmu postal svetovni prvak.
Na vidiku je skupni nastop obeh Korej v Pjongčangu
27
17. januar 2018 ob 15:12 Bolj ko se bližajo olimpijske igre v Pjongčangu, boljši so odnosi med obema Korejama.
V Olimpiji najstnik, ki je v "beležkah vseh skavtov"
51
17. januar 2018 ob 11:36 V košarkarskem klubu Olimpija je po enoličnem dogajanju v preteklih mesecih zdaj bolj pestro. Po menjavi trenerja so v klubu začeli v svoje vrste privabljati tudi bolj zveneča imena.
Poklon legendarnemu Merckxu na Dirki po Franciji 2019
4
16. januar 2018 ob 16:11 Drugič v zgodovini Dirke po Franciji bodo kolesarji preizkušnjo začeli v Bruslju, s tem se bodo organizatorji v letu 2019 poklonili legendarnemu belgijskemu kolesarju Eddyju Merckxu.
Med žrtvami spolne zlorabe tudi olimpijska prvakinja Simone Biles Več kot 140 ameriških telovadk, med njimi štirikratna olimpijska prvakinja Simone Biles, reprezentančnega zdravnika Larryja Nassarja obtožuje spolne zlorabe.
3
Kingsi proti San Joseju doživeli četrti zaporedni poraz Hokejisti Los Angelesa so v noči s ponedeljka na torek v Ligi NHL izgubili kalifornijski obračun s San Josejem. Ta je bil v Staples Centru boljši s 4:1.
10
Mourinho po zanesljivi zmagi: City ima še vedno usodo v svojih rokah Na zadnji tekmi 23. kroga Premier lige je Manchester United ugnal Stoke City s 3:0. Rdeči vragi so se utrdili na drugem mestu, za vodilnim mestnim tekmecem Cityjem pa zaostajajo 12 točk.
63
Petrol Olimpija v drugem polčasu le strla zadnjeuvrščeni Zlatorog Košarkarji Petrola Olimpije so na zadnji tekmi 13. kroga Lige Nova KBM premagali Zlatorog z 81:75. Že v sredo jih čaka nova težka preizkušnja, saj v Stožice v Ligi prvakov prihaja Estudiantes.
11
Zoran Dragić - MVP, ki so se mu v Milanu odrekli Luka Dončić je bil letos že trikrat izbran za MVP-ja kroga v Evroligi. Še kakšen naziv več so mu preprečili porazi Reala, zdaj pa se mu je v elitni druščini pridružil Zoran Dragić.
25
Bjoerndalen izpadel iz ekipe za Pjongčang Najboljši zimski olimpijec vseh časov, biatlonec Ole Einar Bjoerndalen, je ostal brez olimpijskega nastopa v Pjongčangu.
22
Slovenski kolesarji bodo težko ponovili lansko sezono V torek se bo v Avstraliji začela nova kolesarska sezona. Letos bo na najvišji ravni dirkalo enajst Slovencev, a v Avstraliji še ne bo nikogar.
7
Vikingi zapravili vodstvo 17:0, ob izteku časa jih je rešila čudežna akcija Nogometaši Minnesote ostajajo v igri, da v začetku februarja postanejo sploh prvi, ki bi igrali na Super Bowlu na svojem stadionu.
27
Berić v odlični formi po vrnitvi v Saint Etienne St. Etienne je v 20. krogu francoskega prvenstva premagal Toulouse z 2:0. Prvi zadetek je v zadnji minuti prvega polčasa z bele točke dosegel Robert Berić.
5
Rojc ob sireni odločil 50-minutni košarkarski maraton v Domžalah V 13. krogu košarkarskega prvenstva je bilo najbolj dramatično v Domžalah, kjer sta se Helios in Krka razšla šele po dveh podaljških. Junak domače zmage s 104:102 je bil Matej Rojc.
11

Izbor
Citat za prebrat
link
Maria Pietilä Holmner
10
17. januar 2018 ob 15:18 Želela sem nastopiti na četrtih olimpijskih igrah, a žal ugotovila, da ne bo šlo. Na najvišji ravni ne morem več tekmovati.
Več novic ...
Anketa: 18. januar 2018 ob 10:13

Ali se bo slovenski rokometni reprezentanci uspelo prebiti v polfinale evropskega prvenstva?