Bozgo, ki je prejšnja leta igral v Avstriji, je izkoristil zmedo v obrambi Publikuma in rutinsko izenačil na končnih 2:2. Na zadnji tekmi 6. kroga Lige Simobil je Celjane pred 1.900 gledalci v vodstvo ob koncu polčasa popeljal prav tako povratnik Dragan Čadikovski po podaji novinca v moštvu Oskarja Drobneta.

Za drugo vodstvo Celjanov je malo zatem zadel Dejan Rusič po lepi podaji Sebastjana Gobca. Pobudo so zatem prevzeli gostje in zapravili nekaj lepih priložnosti. Še najlepšo je imel Bozgo v 64. minuti, ko je že premagal celjskega vratarja Aleksandra Šeligo, a je na golovi črti žogi pot v mrežo preprečil Sulejmanovič.

V preostali nedeljski tekmi sta v dvoboju nekdanjih drugoligašev Zagorje in Bela krajina igrala 1:1.

CMC PUBLIKUM - MARIBOR PL 2:2 (1:0)
1.900; Čadikovski 45., Rusič 54; Kvas 49., Bozgo 85.

ZAGORJE - BELA KRAJINA 1:1 (1:0)