Dragan Čadikovski (levo) se je vrnil v Celje.

S tekmo med Ljubljano in Domžalami (1:1) se je šesti krog lige Simobil Vodafone kljub stavki sindikata nogometašev (Spins) vendarle začel.
Tekma v Šiški se je zaradi opozorilne zamude začela deset minut kasneje. Tudi ko se je žoga enkrat premaknila, pa igralci niso pokazali prav posebne vneme.

V drugem polčasu se je nadaljevala raztrgana igra. Iz navidez nenevarne akcije pa je v 62. minuti z glavo iz mrtvega kota zadel Željko Mitrakovič. Ob koncu so Ljubljančani zapravili dve lepi priložnosti za zmago.

Tekmo sta si s tribun ogledala tudi sedanji in prejšnji selektor, Brane Oblak in Bojan Prašnikar.

Preostalih pet tekem bo v soboto in nedeljo, v ospredju pa bo štajerski derbi med Publikumom in Mariborom. Za Celjane bo lahko igral tudi makedonski reprezentant Dragan Čadikovski, ki se je vrnil v knežje mesto in podpisal triletno pogodbo.