Državni prvaki so bili proti Beli krajini boljši tekmec in imeli več priložnosti. Edini zadetek je z 20 metrov v 68. minuti dosegel Saša Ranič. Kar tri srečanja so se končala brez golov.

Maribor je imel proti Kopru veliko premoč, vendar je disciplinirana gostujoča obramba pritisk vzdržala. Najlepšo priložnost za zadetek so vijoličasti zapravili v 59. minuti srečanja, ko je po kotu in strelu Damjana Ošlaja veteran Andrej Poljšak z glavo žogo z golove črte odbil v polje. Koprčani si vso tekmo niso priigrali priložnosti za zadetek.

Zdesetkano Primorje in Ljubljana sta prikazala slabo igro. Predvsem je bil dolgočasen drugi polčas. V prvem delu so prevladovali Ajdovci, ki so zapravili nekaj priložnosti. Na drugi strani je Darko Karapetrovič z velike oddaljenosti zadel prečko.

Mura ni mogla premagati Publikuma niti iz enajstmetrovke. Sodnik Drago Kos jo je pokazal v 42. minuti po padcu Patrika Ipavca ob stiku z vratarjem Aleksandrom Šeligo. Celjani so burno protestirali, vendar je nato njihov vratar strel Ermina Rakoviča ubranil. V drugem polčasu so bili podjetnejši Celjani.

Glede na ostale izide je bila prava paša za oči tekma v Domžalah, kjer je bilo 3:2. Drava je izenačila v 81. minuti in imela priložnoast za zmago, tik ob koncu pa ostala brez vsega.

DOMŽALE - KUMHO DRAVA 3:2 (1:1)
600; Stevanovič 3., Arlič 76., Ljubijankič 86.; Zilič 44., Ljubanič 81.

PRIMORJE - LJUBLJANA 0:0