Nogometaši Mure so na lestvici vse nižje.

Tekmo je krojila slaba podlaga, tekmeca pa sta kljub vsemu prikazala dopadljivo igro. Gostitelji so bili boljši že v prvem polčasu. Šeliga je bil prvič premagan v 31. minuti, po strelu Rahmanoviča je žogo najprej odbil, Mujakovič pa je žogo potisnil v gol. Beršnjak je izenačil v 52. minuti, ko je zadel s prostega strela.

Mura vse bolj tone
Presenečenje tudi v Murski Soboti. Koprčani so z zmago 3:1 utišali 2.000 navijačev. Gostitelji so tekmo začeli brez šestih kaznovanih igralcev. V prvem polčasu je bila Mura gospodar na igrišču, še najbližje zadetku je bila v 8. minuti, ko je Bulajič zadel prečnik.

V drugem polčasu pa se je začela koprska kanonada. Djukič je domačega vratarja Mujčinoviča presenetil z dobrih 20 metrov, ko je zadel s strani. Še preden se je razočaranje na tribunah poleglo, so gostje vodili 2:0. Hitri Jumič je pobegnil domači obrambi in zanesljivo zadel. Domačim je kanček upanja vlil Najdenov. V zadnjih trenutkih tekme pa je tekmo odločil Kuzmanovič, ki je zadel s prostega strela.

Odločitev v 93. minuti
Drava je v Zagorju osvojila pomembne tri točke v lovu na ligo 6. Edini zadetek je dosegel Zilič v tretji minuti sodnikovega podaljška, potem ko je preigral tri igralce, na koncu pa ukanil še vratarja Grešaka.