Iskalnik po sekciji

Iskane besede:
Od:
Do:
Mourinho: Sevilla na tekmah na izpadanje po navadi igra dobro Manchester United je na zadnjih osmih gostovanjih v Španiji izgubil le enkrat, pozitivni niz pa bo poskušal nadaljevati v sredo, ko se bo na prvi tekmi osmine finala Lige prvakov pomeril s Sevillo.
Dve vratnici in gol Williana, nato pa izenačenje Messija Chelsea in Barcelona sta se po šestih letih znova srečala v izločilnih bojih Lige prvakov. Prva tekma osmine finala na Stamford Bridgeu se je končala z 1:1.
Za uvod v pomlad remi med Ankaranom in Aluminijem V Ajdovščini so se na zaostali tekmi jesenskega dela državnega prvenstva pomerili nogometaši Ankarana Hrvatinov in Aluminija.
Senzacija v Pokalu FA - Grigg šokiral Manchester City V eni največjih senzacij v zgodovini Pokala FA so nogometaši Wigana izločili Manchester City z 1:0. Odločil je ljubljenec občinstva Will Grigg.
Bo Messi končno le zadel proti Chelseaju? Akterja enega najvznemirljivejših polfinalov v zgodovini Ligi prvakov, Chelsea in Barcelona, se bosta po šestih letih spet udarila v izločilnih bojih. Prva tekma bo na Stamford Bridgeu.
Ob zmagi Juventusa poškodbi Higuaina in Bernardeschija, Roma prehitela Inter Napoli in Juventus nadaljujeta mrtvi tek v boju za naslov prvaka v italijanskem nogometnem prvenstvu. V 25. krogu sta zmagala devetič zapored, oba z 1:0.
Spretni Berić odločil v Angersu Robert Berić je dosegel že tretji zadetek v francoskem prvenstvu po januarski vrnitvi iz Anderlechta. Odločil je tekmo 26. kroga v Angersu (0:1).
Real na zadnjih treh tekmah dosegel 13 zadetkov Nogometaši Real Madrida so v 24. krogu španskega prvenstva v nedeljo zvečer s 3:5 slavili v Sevilli na gostovanju pri Betisu. Barcelona je že v soboto premagala Eibar z 0:2.
Robben se je odkupil za zgrešeno enajstmetrovko Nogometašem Bayerna je v 24. krogu Bundeslige uspel preobrat, po katerem so Wolfsburg premagali z 1:2. Odločilni zadetek je z enajstmetrovke dosegel Robert Lewandowski v 91. minuti.
Chelsea do odmora razbil Hull - prvi gol Girouda za modre V osmini finala Pokala FA so nogometaši Chelseaja odpravili Hull s 4:0. Vse zadetke so dosegli v prvem polčasu. V mislih modrih je že Barcelona, ki na Stamford Bridge prihaja v torek.
Šov Iličića v Dortmundu obdržal Atalanto v igri, Leipzig premagal Napoli Josip Iličić je na prvi tekmi 1/16 finala Evropske lige v Dortmundu dvakrat zatresel mrežo Borussie, a je Atalanta kljub temu poražena zapustila Porurje.
NZS potrdil prestop Cretuja iz Olimpije v Maribor, zmaji so se pritožili Saga okoli prestopa romunskega nogometaša Alexandruja Cretuja iz Olimpije v Maribor je končana.
Real napravil preobrat; Liverpool že v gosteh premagal Porto Real Madrid je zmagovalec najvznemirljivejše tekme osmine finala Lige prvakov, pred povratnim srečanjem s PSG-jem si je nabral lepo prednost, na Santiagu Bernabeu je bilo 3:1.
Zidana ne skrbi prihodnost, razmišlja le o Parižanih Real Madrid v španskem prvenstvu zaostaja 17 točk za Barcelono, izpadel je v pokalu, v Ligi prvakov pa bo sezono reševal proti izjemno zahtevnemu tekmecu PSG-ju.
Po zastreljani 11-m Higuaina Tottenham iz Torina z 2:2 Juventus in Tottenham sta se na prvi tekmi osmine finala Lige prvakov razšla z neodločenim izidom 2:2. Manchester City je v Baslu slavil z 0:4.
Olimpija zanika prestop, Zahovič Cretuja že predstavil, končno besedo bo imel NZS Tik pred koncem prestopnega roka je slovensko nogometno prizorišče razburkal prestop Alexandruja Cretuja iz Olimpije v Maribor.
Conte po dveh zadetkih Hazarda znova lažje diha Na zadnji tekmi 27. kroga Premier lige so nogometaši Chelseaja premagali zadnjeuvrščeni West Bromwich s 3:0 in s tem končali niz dveh porazov.
Kane se spominja ostre Chiellinijeve dobrodošlice Harry Kane, to sezono strelec 32 zadetkov za Tottenham, bo v torek svoje mojstrstvo poskušal unovčiti še proti odlični obrambi Juventusa, ki je na zadnjih 16 tekmah (v vseh tekmovanjih) dobila le en ...
Mourinho: Če bi igrali deset ur, ne bi dosegli gola Nogometaši Newcastla so v 27. krogu Premier lige prvič po petih letih premagali Manchester United in mu zadali peti poraz v letošnji sezoni. Za zmago z 1:0 je v 65. minuti zadel Matt Ritchie.
Zaspana Barca še drugič zapored izgubila dve točki Nogometaši Barcelone so še drugič zapored v španskem prvenstvu ostali brez zmage, potem ko v 23. krogu s točko Camp Nou zapušča Getafe (0:0).
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ...
Citat za prebrat
link
Janez Šmitek
15
20. februar 2018 ob 15:35 Zame je najslabše drugo mesto, ne četrto. Mi smo pač majhna nacija in na to gledamo drugače. Bil sem skupaj z Norvežani, s tekači, in tam nekaj velja le prvo mesto.
Več novic ...
Anketa: 19. februar 2018 ob 15:50

Slovenski skakalci v Pjongčangu niso osvojili medalje. Ali je glavni krivec za to trener Goran Janus?